Zpět na » Serie A » Adriano: Chci z Interu za každou cenu !

Serie A - Adriano: Chci z Interu za každou cenu !

Adriano: Chci z Interu za každou cenu ! © -

0

Líbilo se

18.11. - Adriano je nyní v Brazílii a snaží se dostat z noční můry, kterou on sám nyní nazývá Inter Milan. Do Brazílii se vrátil na dva měsíce kvůli rehabilitaci, kde se o něj starají lékaři a psychologové, kteří by ho měli dostat z jeho depresí.

V momentu, kdy se Adriano vrátil na letiště v Rio de Jaineru prohlásil, že se hned zpátky nemůže vrátit do Itálie a že chce za každou cenu odejít z Interu Milan.

" Chci se vrátit do Brazílie. Současná moje situace v Itálie je příšerná. Chtěl jsem o své současné situaci mluvit na tiskové konferenci, ale zakázali mi to a pokud bych o tom mluvil, čekali by mě velké problémy. Neuvěřitelné, že? "

Vztah mezi Adrianem a Interem Milan je na nulovém bodě a ani jedna strana si už nepřeje, aby hrál za Nerazzurri. Plán Interu Milan je prodat Adriana do nějakého evropského klubu v lednovém přestupním termínu, ale jak Adriano potvrdil, on sám by raději odešel do Brazílie. V současné chvíli se však neví, kam by do Brazílie zamířil. Jeho domovský klub Flamengo, kde je v současné chvíli Adriano hospitalizován, připadá nejvíce v úvahu. Jiné názor má například Sao Paolo nebo Santos, jak potvrdil více-prezident Norberto Moreira da Silva.

" Nemluvil jsem s prezidentem Marcelo Texeirem a koučem Wanderleyem Luxemburgem, ale příchod Adriana do Santose bych já osobně rozhodně uvítal. Záleží také na Adrianovi a Interu Milan. Adriano je útočník se skvělými fyzickými parametry a čichem na góly. S ním by se naše šance na vítězství v Copa Libertadores rozhodně zvýšily. "

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Držím mu palce Smajlík 7 Adriano je dobry útočním.Hlavne nech sa dá dokopy a zostane hrat v europe. Smajlík 1

IKS-YPSILON
juve - 19.11. Odpovědět

my ho scem !!!

susi - 19.11. Odpovědět

Omlouvám se za spam - http://asroma.wz.cz Daje roma

Hlavní problém Adriano vs INTER je idiot MANCHINI... Ono se těžko vrací do formy když hráč nedostane šanci... A když nastoupil párkrát v úvodu sezony, tak hrál vždy dobře... Je to velká škoda pro inter, ale chápu ho, doufám že se mu bude jinde dařit Smajlík 7

forza_Mike
Bery - 18.11. Odpovědět

V Interu je k nicemu...

Bery
neto - 18.11. Odpovědět

kdyby sel do chelsea tak to bude super a tady by se chytal a vubec anglicky styl si myslim ze by mu vyhovoval

neto
dsf - 18.11. Odpovědět

fsdf

- 18.11. Odpovědět

Uz aby se Crespemu taky chtelo u nas ma misto Smajlík 7

Maty - 18.11. Odpovědět

Crespovi se k vám rozhodně nechce,stačí minulost v Chelsea a dobrý zkušenosti s ní nemá a v Itálii se mu daří.A mam pocit že už vám ani nepatří(ted´ je u nás na hostování a po sezoně mu končí smlouva v Chelsea)

Maty
Maty - 18.11. Odpovědět

Já už to radši neřešim,at´ se stane co se má stát..

Maty
majky - 18.11. Odpovědět

pujde do anglie

:/ - 18.11. Odpovědět

vratit sa s5 do brazilie by bol krok s5

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články