Zpět na » Serie A » Adriano do Arsenalu?

Adriano do Arsenalu?

Adriano do Arsenalu? © -

0

Líbilo se

16.11. - Média v Itálii spekulují o možném odchodu Adriana do Arsenalu Londýn. Adriano v lednovém přestupním termínu s největší pravděpodobností odejde z Interu Milan a přestup do Arsenalu by byl velkou náplastí za jeho letošní zklamání v dresu Nerazzurri.

25-letý Brazilec letos prožívá v dresu Interu Milan doslova noční můru a letos nastoupil pouze v 5 utkání v dresu loňského mistra Serie A. Adriano přiznal, že v poslední době trpí častými depresemi jak v týmu, tak i v osobním životě. Nyní byl poslán do nemocnice v Brazílii na rehabilitaci a do Itálie se vrátí až na začátku ledna. Pokud by se zprávy potvrdili, Inter by podle všeho neváhal přijmout zajímavou nabídku od Arsenalu.

Arséne Wenger má v současné chvíli k dispozici 4 kvalitní útočníky: Robina Van Persieho, Emmanuela Adebayora, Eduarda Da Silvu a Nicklase Bendtnera. Posledně jmenovaný Bendtner by měl však v lednu odejít na hostování a uvolnilo by se tak místo pro Adriana.

"Gunners", kteří si již zajistili postup ze základní skupiny Ligy Mistrů, mají skvěle rozjetou sezónu a pro Adriana by to byla šance ukázat všem kritikům, že stále patří mezi top útočníky. V úvahu také připadá možnost, že by mohl být Adriano vyměnit na Emirates Stadium za krajana Gilberta Silvu, který vypadl ze základní jedenáctky Arséna Wengera, který dává přednost Francouzi Flaminimu a Silva tak letos sedí spíše na lavičce náhradníků.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články