Zpět na » Serie A » Ronaldo se vrací na vrchol

Serie A - Ronaldo se vrací na vrchol

0

Líbilo se

22.04. - Ronaldův zimní přestup do Milána již přinesl minimálně dvě pozitiva. Rossoneri vyplnili mezeru po průbojném zakončovateli individuálních akcí a Brazilec v Ancelottiho týmu nalezl dříve chybějící motivaci. Luiz Nazario De Lima Ronaldo odehrál za Milán 12 utkání a dal již 7 branek. + videa

Brazilský útočník nadchl fanoušky Milána již od prvních chvil, kdy oblékl pruhovaný dres. Z Ronalda vyzařovala energie, motivace a odhodlání bavit fanoušky fotbalovými kouzly. Gólově se holohlavý chlapík s nadváhou prosadil při svém třetím účinkování pod Ancelottiho vedením v Sieně. Na toskánské půdě rozvlnil síť hned dvakrát. Ronaldo na podzim nastoupil za Real v Lize mistrů, a proto pro něj tato soutěž v jarní části v novém klubu zůstala zapovězena. Reprezentant Kanárků se tak mohl soustředit plně na Serii A. Zároveň jeho spoluhráči Inzaghi, Oliveira a Gilardino získali více prostoru pro střádání sil na Ligu mistrů.

Ve včerejším utkání s Cagliari skóroval fotbalista s číslem 99 na zádech potřetí v řadě. V závěru soutěže nabírá jeho forma pekelné tempo a rossoneri se dotahují na Lazio v souboji o bronzovou příčku. Od prestižního sportovního deníku La Gazzetta dello Sport získává Brazilec průměrné hodnocení 6,55. Díky tomu je čtvrtým nejlépe hodnoceným fotbalistou Serie A.

Video - tifosi AC vítají Ronalda...

...a Ronaldo přímo v akci

/ gazzetta.it; FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články