Zpět na » Serie A » Hamšík je pod Sarrim spokojenější, nepřímo zkritizoval Beníteze

Hamšík je pod Sarrim spokojenější, nepřímo zkritizoval Beníteze

Hamšík je pod Sarrim spokojenější, nepřímo zkritizoval Beníteze © corriere.it - Marek Hamšík

2

Líbilo se

27.09. - Marek Hamšík se po utkání s Juventusem nepřímo pustil do herní taktiky Rafy Beníteze. Podle něj hraje nyní Neapol daleko líbivější fotbal.

Neapol v důležitém utkání porazila Juventus 2:1 a posunula se na deváté místo. Po utkání poskytl italským médiím rozhovor slovenský záložník Marek Hamšík.

Ten nepřímo zkritizoval práci Rafy Beníteze. "Udělali jsme to, o co nás žádal trenér. Tento styl fotbalu je daleko lepší, jsme v centru dění a to se mi líbí," odpovídal na otázku ohledně herního stylu Maurizia Sarriho slovenský středopolař.

"Jsme mnohem dynamičtější a kompaktnější. Máme daleko více času míč na nohou, už to nejsou jen nakopávané míče dopředu. Oproti minulému roku se mi hra líbí daleko více," pokračoval Hamšík.

Podle Hamšíka je hra Neapole daleko více vzrušující. A ačkoli italští experti tvrdili, že Sarri není hoden pozice kouče Neapole, slovenský hráč si myslí opak. Zároveň se Hamšík vyjádřil k otázce, zda byl v létě kontaktován Juventusem.

"Je pravda, že mě Juventus chtěl, ale já jsem nad tím vůbec nepřemýšlel. Jsem hráč Neapole již hodně dlouho a stále se soustředím na výkony v tomto klubu," uzavřel Hamšík.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články