Zpět na » Serie A » Manchester si vyhlídl Lucarelliho

Serie A - Manchester si vyhlídl Lucarelliho

0

Líbilo se

21.04. - Podle britského bulvárního deníku Daily Mirror je Cristiano Lucarelli v hledáčku Manchesteru United. Několika italským klubům, kteří se o kanonýra Livorna zajímají, tak přibyl velmi nebezpečný konkurent. + video

Cristiano Lucarelli na podzim oslaví dvaatřicáté narozeniny. Serii A si zhrál v dresu Bergama, Lecce, Turína a Livorno, jehož barvy hájí dnes. Lucarelli má za sebou i zahraniční angažmá. Během sezpny 1998/99 hrál ve Valencii, kde se mu ale příliš nedařilo, hrál spíše sporadicky a trefil se pouze jednou. Kanonýr Livorna oblékl třikrát reprezentační dres. V sezóně 2004/05 se Lucarelli prostřílel k titulu nejlepšího ligového střelce.

Vedle nesporných herních kvalit má však pověst problémového hráče. Cristiano sympatizuje s ideály radikální levice a několikrát na hřišti nepatřičně propragoval politické symboly a agresivními gesty se snažil vyburcovat ultras Livorna. Profesionálnímu fotbalu se věnuje i jeho bratr Alessandro, aktuálně hrající za Regginu.

Manchester za Lucarelliho nabízí 9 miliónů eur, tedy částku kterou Livorno dosud nikdy za přestup svého hráče nevyinkasovalo. Toskánci mohou být ovšem po sezóně ještě bohatší, protože velký zájem je i o gólmana Ameliu. A reprezentační brankář taktéž nebude pro zájemce levným soustem.

Bomber z Livorna

/ it.sports.yahoo.com; wikipedia.org

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SUSIsr - 11.01. Odpovědět

Vedle nesporných herních kvalit má však pověst problémového hráče. Cristiano sympatizuje s ideály radikální levice a několikrát na hřišti nepatřičně propragoval politické symboly a agresivními gesty se snažil vyburcovat ultras Livorna. Smajlík 3 Smajlík 2 Smajlík 1 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 1

Reklama
Nejnovější články