Zpět na » Serie A » Salah zítra podstoupí zdravotní prohlídku

Serie A - Salah zítra podstoupí zdravotní prohlídku

Salah zítra podstoupí zdravotní prohlídku © sports.yahoo.com - Mohamed Salah po skvostném sólu skóruje do branky Juventusu.

0

Líbilo se

29.07. - Mohamed Salah opouští Fiorentinu, v italské Serii A ale zůstane. Zítra by měl egyptský ofenzivní záložník podepsat smlouvu s AS Řím. Salah se tak stane druhou posilou italského vicemistra.

Mohamed Salah dostal od Fioretiny vynikající nabídku, kterou ale egyptský hráč nepřijal a vyjádřil touhu fialky opustit. A to se také stalo.

Na pár dní se vrátil do Anglie, v Serii A ovšem chtěl pokračovat. Zájem měl například Inter Milán, který Chelsea nabídl 20 milionů eur. Nakonec se ale Salah stane druhou posilou římských Vlků.

Doplní tak Iaga Falquého. Zítra podstoupí zdravotní prohlídku a následně se stane na rok hráčem vicemistra. AS navíc bude mít opci na přestup a po sezóně se může Salah definitivně stát hráčem tohoto týmu.

Třiadvacetiletý ofenzivní záložník po přesunu k fialkám zářil a v Serii A nasázel šest branek. Dařilo se mu i v italském poháru a jeden gól si připsal v Evropské lize. Proti svým bývalým spoluhráčům se Salah postaví už v 9. kole nového ročníku, které se odehraje 25. října.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A aj Vojta Ščensny... Smajlík 1

Alexis17
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články