Zpět na » Serie A » Boca Juniors kontaktovala Téveze

Boca Juniors kontaktovala Téveze

Boca Juniors kontaktovala Téveze © calankamedia.com - Carlos Tevez

0

Líbilo se

16.06. - Carlos Tévez si v těchto dnech vybírá z nabídek. Argentinský veterán sice patří Juventusu Turín, ale zájem o něj má Atlético Madrid, PSG a především Boca Juniors. Každé z angažmá skýtá mnohé výhody, i když vyloučeno není ani jeho setrvání v Juventusu. Krok směrem vpřed nyní udělala Boca Juniors.

Argentinský klub je Tévezovou celoživotní vášní. V dresu tradičního argentinského velikána debutoval, než se přestěhoval do Evropy. A posledních několik let otevřeně přiznává, že v jeho dresu ukončí kariéru. Otázka zní, kdy to bude.

Boca chce Carlose Téveze přivést zpět na legendární stadion La Bombonera a splnit tak sen všech svých fanoušků. Velký návrat by se mohl uskutečnit už tento rok, třebaže konkurence je veliká. Tévez už odmítl Atlético Madrid a zřejmě ho nezláká ani vidina velkého bohatství movitého Paris Saint-Germain. Ve hře je tak stále pravděpodobné setrvání v dresu Staré dámy, s níž Juventusem letos vyhrál další Scudetto.

Kroky směrem k angažování Téveze ale nyní provádí právě Boca Juniors. Potvrdil to i generální sekretář klubu. Cesar Martucci v rozhovoru pro Calciomercato sdělil: "Není to snadné, protože je zde několik věcí, které musí klapnout dohromady. Je na orezidentu Angelicim, aby vedl jednání. Už jsme mluvili s Tévezem i Juventusem Turín, ale musíme být opatrní, protože nechceme vytvářet očekávání, která nemůžeme splnit."

"Tévez má ještě jeden rok platný kontrakt v Juventusu, což chceme respektovat. Nechceme se míchat do politiky italského klubu. Je pravda, že prezident je nyní v Chile, ale s Tévezem ještě nemluvil," doplnil Martucci.

V Chile je nyní i Carlos Tévez, který v dresu Argentiny vystupuje na tamním šampionátu Copa América. Prezident Angelici sice do Chile odletěl, ale argentinský fotbalový svaz (AFA) mu nedovolil kontaktovat přímo hráče. Nechce jej totiž při probíhajícím šampionátu rozptylovat. Podaří se nakonec Boce získat svou vysněnou posilu, nebo Tévez dodrží platný kontrakt se Starou dámou?

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net, tuttomercatoweb.com

Nejnovější články