Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 35.kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 35.kolo Serie A

0

Líbilo se

06.05. - Po 35. kole Serie A už jsou jistí dva sestupující. Na pohárových pozicích se také vyjasňuje, co na to říkají trenéři?

Atalanta - Siena 3:1

Stefano Colantuono (Atalanta): "Hrajeme dobře. Bobo Vieri je konečně fit, ale zatím není schopen hrát celý zápas. Tleskám jeho brance nejen proto, jak skvělý byl, ale kvůli tomu zadostiučinění. Bobo je prostě zpátky. Je to neobyčejný profesionál."
Mario Beretta (Siena): "Když jsme dali branku, hráli jsme nejlépe v celém zápase. Ale Vieriho branka nás vrátila na zem. Letošní sezona nám nevychází, ale budeme bojovat do poslední vteřiny. Dnes bylo hodně soubojů, my je nedokázali vyhrávat, proto jsme prohráli."


Cagliari - Udinese 2:1

Marco Giampaolo (Cagliari): "Dnes jsme udělali důležitý krok k záchraně, ale stále musíme bojovat. Postavil jsem pouze tři obránce, chtěl jsem přehustit střed hřiště. Nevím, jaký systém budeme hrát příště, ale nebojím se zariskovat."
Alberto Malesani (Udinese): "Trénuji už spoustu let, ale ještě jsem snad neviděl, aby tým takhle ztratil koncentraci. Očekávám vždy 100 procentní výkon, dnešní druhý poločas byl hrozný."
Chievo - Parma 1:0

Luigi Del Neri (Chievo): "Soustředíme se na sebe, na nikoho jiného. Důležité je, aby hráči věřili cestě, po které jdeme, pak můžeme uspět. Možná nás někdo už odepsal, ale mi budeme bojovat a kopat až do posledního dechu."
Claudio Ranieri (Parma): "Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas a že musíme podat fantastický výkon, aby jsme uspěli. Možná jsem měl dřív poslat Morfea do hry, ale bylo to moje poslední střídání a chtěl jsem si být jistý."
Empoli - Catania 2:1

Luigi Cagni (Empoli): "Naším cílem je místo v poháru UEFA a nyní jsme mu zase blíž. Ale musíme dál bojovat. Dnes jsme hráli skvěle, byli jsme dobře motivovaní a to bylo naší vekou výhodou."
Vedení Catanie nebude mluvit s tiskem do konce sezony.
Lazio - Livorno 1:0

Delio Rossi (Lazio): "Jsme blízko Lize Mistrů, ale ještě tam nejsme. Kdo viděl dnešní zápas, viděl neúnavné Lazio. Máme problémy s proměňováním šancí, ale pracujeme na tom."
Fernando Orsi (Livorno): "Ĺ li jsme do zápasu s tím, že nesmíme nechat Lazio hrát jeho hru. Až do toho gólu se nám to dařilo, ale ve druhé půli už vůbec. Lazio drželo balon, těžko se nám proti tomu hrálo."
Palermo - AS Roma 1:2

Renzo Gobbo (Palermo): "V první půli nás rozhodil Totti. Jeho branka nám sebrala sílu a koncentraci, a oni nás znovu ztrestali. Jsem rozladěn chováním Manciniho, jak udeřil Cavaniho a my museli dohrát v deseti."
Luciano Spalletti (Roma): "Musím pochválit své hráče. Dnes se nikdo nešetřil na finále poháru, prostě jsme hráli. Tottiho branka nám pomohla zápas ovládnout, Palermo jednoznačně zlomila."
Sampdoria - Reggina 0:0

Walter Novellino (Sampdoria): "Chtěli jsme dneska vyhrát. Tým hrál dobře, ale to nestačí. Je to škoda, pohár UEFA už asi nevybojujeme. Ale budeme bojovat o každý bod."
Walter Mazzarri (Reggina): "Nejsem zklamaný. Doufal jsem, že by nás domácí mohli trošku podcenit, ale to se nestalo. Dnes se nám tolik nedařilo, ale mrzí mě hlavně potrestání Salvatora Aronicy."
Torino - Ascoli 1:0
Gianni De Biasi (Torino): "Všechno se rozhodlo na konci minulého zápasu. Udrželi jsme dobrý výkon z konce minulého zápasu, a rychle jsme rozhodli. Alessandro Rosina je pro nás velmi důležitý, snad si udrží formu do konce sezony."
Nedo Sonetti (Ascoli): "Jsme na dně tabulky, ale hráči podávají dobré výkony. Jen nemáme výsledky. Letos chceme jen dohrát sezonu, nic jiného už dělat nemůžeme."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články