Zpět na » Serie A » Zamparini říkal, že mě zabije, tvrdí vlastník Sampdorie

Zamparini říkal, že mě zabije, tvrdí vlastník Sampdorie

Zamparini říkal, že mě zabije, tvrdí vlastník Sampdorie © calciomalato.blogosfere.it - Maurizio Zamparini je asi nejkontroverznější osobou Serie A.

0

Líbilo se

25.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Prezident Sampdorie Massimo Ferrero přišel se zajímavým a poměrně šokujícím tvrzením. Na veřejnosti totiž obvinil prezidenta konkurenčního Palerma z osobního útoku. Když se Ferrero zeptal prezidenta Zampariniho, zda by mu prodal jednoho hráče, Zamparini mu prý začal vyhrožovat smrtí.

Majitel Sampdorie se v lednu zajímal o záložníka Edgara Barreta, který aktuálně působí v Palermu. Barreto je v Palermu kapitán, ale dosud neprodloužil smlouvu, která mu končí právě po této sezoně. A tak zatímco odmítl prodloužit, může si podle regulí FIFA domlouvat angažmá šest měsíců před vypršením smlouvy, s kýmkoli chce. O hráče jevila eminentní zájem Sampdoria Janov a její prezident Massimo Ferrero kvůli tomu volal svému kolegovi.

Dočkal se ale reakce, kterou patrně vůbec nečekal. V rozhovoru pro Sky Sport Italia uvedl: „Zamparini mě napadl, vyhrožoval mi smrtí a tím evidentně přešel čáru. Tohle si prostě nemůže dovolit. Nedávno jsem dostal zákaz činnosti na tři měsíce proto, že jsem netaktně vtipkoval. Teď ale očekávám, že systém spravedlnosti bude na mé straně, protože jsem hrozně zklamán a pobouřen!“

„Zamparini tím chce přilákat pozornost a publicitu, protože to má rád. S tím ale nechci mít nic společného, to přece do fotbalu nepatří. Slušně jsem se ho zeptal, jestli by byl ochoten jednat o Barretovi a on spustil, že mě zabije,“ popisuje incident Ferrero.

„Zamparini by se měl ohlédnout a pořádně se zamyslet nad svým chováním. Měl by se zamyslet nad tím, kolik hráčů získal neetickým chováním. Volal jsem mu podle pravidel, protože jsem měl zájem o Barreta. Respektuji i to, že by mohl něco namítat, kdybych s ním jednal tajně, tak jsem mu volal. Vycházím se všemi prezidenty, kteří jednají slušně a na rovinu také se mnou, ale Zamparini často ztrácí hlavu,“ konstatoval Massimo Ferrero.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Nejnovější články