Zpět na » Serie A » Italský tisk: Ravel Morrison posílí Lazio Řím

Italský tisk: Ravel Morrison posílí Lazio Řím

Italský tisk: Ravel Morrison posílí Lazio Řím © football365.com - Ravel Morrison

0

Líbilo se

24.01. - Další posilu v krátké době by mohlo zaznamenat římské Lazio. Biancocelesti shání další nové hráče, kteří by zvýšili kvalitu římského týmu. Do mladého a dravého týmu by mohl dorazit hráč s pověstí problémového, přesto však velmi nadaného fotbalisty - Angličan Ravel Morrison.

Lazio se pokouší vybudovat tým, který se chce ucházet o Ligu mistrů. K ní nemá zatím vůbec daleko, protože se pod vedením trenéra Stefana Pioliho prezentuje velmi dobrými výkony. Dobrou práci odvádí celé vedení římského týmu a také sportovní ředitel Igli Tare, který se stará především o přestupy. Lazio je aktuálně páté, což stačí na Evropskou ligu.

Římský tým by ale moc rád bojoval o slavnější Ligu mistrů. K tomu mají sloužit nové posily. Ze Sportingu Lisabon dorazil obránce Maurícío, v létě se pak k týmu přidá také talentovaný nizozemský stoper Wesley Hoedt. Také třetí posila je spíše sázkou do budoucnosti, protože Ravelu Morrisonovi je teprve 21 let.

Navíc, anglický ofenzivní šikula by nyní stejně nemohl do Lazia přestoupit, protože v letošní sezoně již hrál za Cardiff City a West Ham United. Ten s ním odmítl prodloužit smlouvu a právě tohoto faktu se rozhodlo vedení Lazia Řím využít. Podle informací Sky Sport se totiž mladý záložník či útočník rozhodl, že své schopnosti bude rozvíjet právě ve Věčném městě. Dokonce již prý odletěl do Říma, aby zde spolu se svým agentem dojednal podmínky smlouvy.

Ravel Morrison bude od léta volným hráčem, takže Lazio nebude muset zaplatit ani euro. Hráč sám má pověst velmi problematické osobnosti s velkým talentem. Dokáže jeho potenciál využít právě Lazio, nebo se s ním po nějaké době rozloučí? Lazio se výzev nebojí, což deklaroval také prezident Claudio Lotito, který dokonce poznamenal, že jeho klub možná angažuje fotbalového výtečníka Maria Balotelliho, který nemá v Liverpoolu rozhodně na růžích ustláno. Pokud by se tento obchod podařil, bylo by zajímavé sledovat, co by s kabinou tito dva hráči vedle sebe udělali.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články