Zpět na » Serie A » O Obianga ze Sampdorie se zajímá Valencia

O Obianga ze Sampdorie se zajímá Valencia

O Obianga ze Sampdorie se zajímá Valencia © www.threeandin.com - Pedro Obiang

1

Líbilo se

12.01. - Pedro Obiang je jednou z ofenzivních opor Sampdorie Janov v této sezoně, vzhledem k tomu, že ambiciózní italský celek během ledna už získal do útoku Luise Muriela z Udine a usiluje také o Samuela Eto´a z Evertonu, se však může stát, že Obiang z klubu odejde. Zvláště když o něj usiluje Valencia.

Dvaadvacetiletý Obiang v letošním ročníku nastoupil za Dorii k 18 utkáním, ve dvou zápasech se pak radoval ze vstřelené branky. V Janově má smlouvu do léta roku 2017, už během ledna by se však mohl vrátit do vlasti. Velký zájem o jeho služby totiž jeví španělská Valencia.

Aktuálně pátý celek ligové tabulky Primery División v létě ze Sampdorie koupil jiného hráče, německého reprezentačního obránce Skhodrana Mustafiho za osm milionů eur, a s jeho výkony je zatím spokojen. Nyní by Mustafiho mohl následovat Obiang.

O toho se zajímá i řada italských klubů, nedávno se hovořilo o námluvách s AC Milán nebo Neapolí, ve hře je prý i AS Řím. Nejvážnějším se však zdá být zájem španělské Valencie, která je ochotna počkat i do léta, pokud by Sampdoria nechtěla uvolnit svou oporu už v zimě, což se momentálně zdá být velmi pravděpodobné.

Klub, který trénuje srbský internacionál a bývalý hráč Lazia Řím či Interu Milán Siniša Mihajlović, má totiž za prioritu v lednu naopak posilovat. Brzy bude oficiálně coby nová posila představen kolumbijský forvard Luis Muriel z Udinese Calcio, spekuluje se také o příchodu kamerunské hvězdy Samuela Eto´a, momentálně hráče anglického Evertonu.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Gazzetta dello Sport, Fotbalportal.cz

Noviny
Nejnovější články