Zpět na » Serie A » Juventus chce Neta, do Fiorentiny by mohli jít Giovinco a Storari

Serie A - Juventus chce Neta, do Fiorentiny by mohli jít Giovinco a Storari

Juventus chce Neta, do Fiorentiny by mohli jít Giovinco a Storari © calcio.fanpage.it - Neto

2

Líbilo se

08.01. - Brazilský gólman Neto je na odchodu z Fiorentiny. U Fialek mu po skončení letošního ročníku vyprší platný kontrakt, který on sám prodloužit nechce. K jeho odchodu by mohlo dojít už v zimě, zájem o jeho služby má Juventus Turín, který je ochoten opačným směrem poslat dva své hráče.

Jednalo by se o velezkušeného brankáře Marca Storariho a ofenzivního záložníka Sebastiana Giovinca, jemuž stejně jako Netovi v létě vyprší smlouva a vedení Bianconeri už s ním příliš nepočítá. O Giovinca podle některých zpráv stojí londýnský Arsenal a AC Milán.

Neto je ve Fiorentině od loňského ročníku jasnou jedničkou, přesto má v plánu v létě odejít. V Juventusu si od pětadvacetiletého gólmana slibují, že by mohl krýt záda legendárnímu Gianluigimu Buffonovi a po skončení jeho kariéry se třeba stát novým brankářem číslo jedna.

Stará dáma to však s jeho získáním nebude mít jednoduché, zájem mají mít i anglický Liverpool, který není spokojen s výkony belgického brankáře Mignoleta, a také AS Řím hledající náhradu za Morgana De Sanctise; právě Neto je na seznamu vytipovaných posil Giallorossi hodně vysoko.

Výhodou Juventusu by mohl být fakt, že je ochoten do Violy poslat výměnou za Neta dva hráče, kteří by mohli být Fiorentině užiteční. Podle informací plátku Gazzetta dello Sport se navíc Bianconeri už s Netem dohodli na čtyřleté smlouvě s příjmem 1,9 milionu eur.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / Gazzetta dello Sport, Fotbalportal.cz

Nejnovější články