Zpět na » Serie A » Inter nabízí za Shaqiriho 20 milionů

Inter nabízí za Shaqiriho 20 milionů

Inter nabízí za Shaqiriho 20 milionů © caughtoffside.com - Bude Xherdan Shaqiri ještě oblékat dres Bayernu?

1

Líbilo se

08.01. - Xherdan Shaqiri je na přestupovém trhu horkým zbožím a během ledna by se mohl stěhovat z Bayernu Mnichov do Itálie. Zájem o něj mají tamní celky Juventus Turín a Inter Milán, který už připravuje konkrétní nabídku. Mělo by se jednat o sumu ve výši 20 milionů eur.

Švýcarský středopolař není spokojen s herním vytížením v bavorském klubu a chce odejít. Nejprve se spekulovalo, že by mohl posílit londýnský Arsenal či Starou dámu, nyní se zdá, že hlavním favoritem na získání jeho služeb je Inter Milán.

Tradiční italský velkoklub původně chtěl Shaqiriho získat na půlroční hostování s opcí, podle nejnovějších informací ale připravuje dvacetimilionovou nabídku na okamžitý přestup, aby přeplatil rivala v souboji o služby mladého záložníka Juventus, jenž nabízí pouze hostování.

Interu se v letošním ročníku vůbec nedaří, po 17 odehraných kolech se nachází až na 11. příčce. V průběhu sezony byl odvolán kouč Walter Mazzari, kterého nahradil Roberto Mancini, ani tomu se však zatím nepodařilo Nerazzuri pozvednout.

Vedení klubu se proto rozhodlo, že v lednu zainvestuje do posil. Před pár dny už Inter oznámil příchod levého křídla Lukase Podolského, jenž bude na stadionu Giuseppeho Meazzy hostovat. Vytipovanou posilou na druhé křídlo je pak právě švýcarský štírek Shaqiri.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články