Zpět na » Serie A » Almiron do Juventusu, o Barzaglim se jedná

Serie A - Almiron do Juventusu, o Barzaglim se jedná

0

Líbilo se

18.06. - Empoli definitivně přišlo o svou oporu. Přestup Argentince Sergia Almirona do Juventusu Turín by měl být dnes dotažen. Oproti tomu přestup Barzagliho se Juventusu stále více komplikuje.

Prezident Juventusu v neděli večer oficiálně potvrdil, že během dneška se uskuteční schůzka, na které by měl být celý přestup uzavřen. Oba kluby se dohodly na podmínkách transferu a dnes by mělo být všechno potvrzeno podpisem smluv.

Empoli za svůj klenot dostane 4,5 milionu euro plus hráčské náhrady. Ty tvoří roční hostování Giovinca s opcí na spoluvlastnictví a spoluvlastnictví hráčů Juventusu Volpata a Para. Všichni tři by měli působit příští sezonu v Empoli.

Další přestupové snažení Juventusu, Andrea Barzagli, se nadále komplikuje. Bianconeri se stále nedokázali dohodnout s Palermem na kompenzaci. Palermo požaduje 15 milionů euro. Stará dáma ale nabízí 8 milionů plus hráčskou náhradu. V té je ale kámen úrazu. Podle dostupných zpráv chce Palermo Fabrizia Miccoliho plus Giorgia Chielliniho. Ani jednoho z nich se ale nechce vzdát trenér Ranieri. Navíc sám hráč má podle svých slov namířeno do Fiorentiny.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články