Zpět na » Serie A » Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta

Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta

Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta © dailypost.com.ng - Zlatan Ibrahimovič v dresu Paris St. Germain.

1

Líbilo se

17.03. - Italskými médii proběhla nedávno spekulace, která spojovala Zlatana Ibrahimoviče s Juventusem Turín. Celou šeptandu ale rázně zavrhl sportovní ředitel Bianconeri Giuseppe Marotta.

"Pavel Nedvěd se s Leonardem o Ibrahimovičovi bavil, to mohu potvrdit. Je to skvělý hráč, ale italské kluby si v tuto chvíli nemohou dovolit podepsat někoho s tak vysokými platovými požadavky," řekl v rozhovoru pro Sky Sport Italia sedmapadesátiletý činovník.

Zlatan Ibrahimovič už v Juventusu jednou působil, a sice mezi léty 2004 a 2006. Během dvou sezon odehrál ve všech soutěžích celkem 89 utkání s bilancí šestadvaceti branek. Švédský internacionál si později vyzkoušel i angažmá v obou milánských velkoklubech a oblékal i dres Barcelony, které se v dohledné době postaví v Lize mistrů. Kvůli trestu za červenou kartu v osmifinálovém dvojzápase s Valencií si ale zahraje až odvetu na Nou Campu.

Jednatřicetiletá opora Paris Saint Germain ve stávající sezoně dominuje francouzské Ligue 1. V pětadvaceti utkáních si totiž připsala 24 branek, dalšími dvěma trefami pak zatížila konto svých soupeřů v rámci Champions League.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, goal.com

Anketa

Vrátí se podle Vás někdy Zlatan Ibrahimovič do Itálie?

Ano. (12)

Ano. 24,5%

Ne. (37)

Ne. 75,5%
Celkový počet hlasů: 49
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články