Zpět na » Serie A » Gasperini se opět poroučí z Palerma, koho si Zamparini vybere tentokrát?

Gasperini se opět poroučí z Palerma, koho si Zamparini vybere tentokrát?

Gasperini se opět poroučí z Palerma, koho si Zamparini vybere tentokrát? © calciomalato.blogosfere.it - Maurizio Zamparini je asi nejkontroverznější osobou Serie A.

1

Líbilo se

11.03. - V Palermu dochází k další výměně trenéra, v této sezoně je to již počtvrté! Gian Piero Gasperini byl v tomto roce již podruhé vyhozen...

Může snad být vzniklá situace pro fanoušky Rosanero a ostatní příznivce italské kopané nějak překvapující? Gian Piero Gasperini se ujal kormidla sicilského klubu již v září, když nahradil Giuseppe Sannina už po třech ligových kolech, aby byl 4. února opět odejit.

Dalších devatenáct dní vedl Palermo Alberto Malesani, aby po této krátké době opět přepustil své místo Gasperinimu, který se nyní poroučí po nesmírně krátké "době hájení" již podruhé. Poslední vítězství Palerma v lize se datuje ke 24. listopadu, tehdy se Miccolimu a spol. povedlo ovládnout sicilské derby s Catanií. A od té doby sbírají Rosanero přinejlepším remízy.

Gasperiniho trenérský vaz zlomilo poslední ligové utkání se Sienou. Toskánci totiž z jihu Itálie přivezli tři body a po sérii čtyř remíz tak přišla další porážka, tentokrát v přímém souboji o záchranu. Nervózní fanoušci začali po zápase mohutně protestovat, posléze také zasypali odjíždějící autobus různými předměty a sprškou nadávek.

A kdo je favoritem na uvolněné místo? Zřejmě opět zhrzený Giuseppe Sannino, jenž se z Palerma poroučel už v září. Tým ztrácí na záchranu relativně málo, pouze pět bodů, ale jeho současná situace moc optimismu nenabízí. Palermo se navíc v posledních týdnech ligového ročníku utká s AC Milán, AS Řím, Interem nebo Juventusem.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články