Zpět na » Serie A » Giuseppe Rossi blízko Fiorentině?

Giuseppe Rossi blízko Fiorentině?

Giuseppe Rossi blízko Fiorentině? © zimbio.com - Giuseppe Rossi zápolí na tréninku italského národního týmu s Riccardem Montolivem, zezadu přihlíží Alberto Aquilani.

1

Líbilo se

03.01. - Ve Florencii se chystají ulovit skutečně velkou rybu. Jak jinak si vysvětlit snahu klubového vedení, které se podle Sky Sport Italia rozhodlo získat Giuseppe Rossiho?

Za ostříleného útočníka by měly Fialky zaplatit Villarrealu deset milionů eur, dalších šesti se Žlutá ponorka může dočkat tehdy, když Giuseppe Rossi splní výkonnostní bonusy týkající se počtu startů ve fialovém dresu a také samozřejmě i počtu vstřelených branek.

Velkým rizikem je bezesporu zdravotní stav někdejšího italského reprezentanta, jenž od 26. října 2011 nenastoupil do soutěžního zápasu kvůli poranění kolenních vazů. A fit nejspíš nebude nejméně do poloviny března, kdy by mohl začít s plnou tréninkovou zátěží. Zahraje si pětadvacetiletý hráč za Fiorentinu ještě v této sezoně?

O někdejšího hráče Manchesteru United údajně v poslední době stál Inter Milán, sám Rossi podle svých vyjádření toužil po přestupu do AS Řím. Pro Rossiho by navíc působení v Serii A nebylo žádnou novinkou, na jaře 2007 velmi úspěšně působil v dresu Parmy a rozhodně by měl po případném transferu do Itálie blíž k návratu do reprezentačního trikotu.

"Mnoho z vás se mě ptá, jestli Rossi půjde do Fiorentiny. Můžu jen říct tolik, že by určitě za tenhle klub rád nastupoval, vše je ale ještě věcí konkrétních jednání," dodal k celé věci na svém Twitteru hráčův agent Federico Pastorello. Rossi by se údajně podle neověřených zpráv mohl objevit na Artemio Franchi už před víkendovým zápasem s Pescarou.

Více informací o klubu ACF Fiorentina najdete zde.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články