Zpět na » Serie A » Chiellini si čtvrt roku nezahraje, Juventus shání náhradu

Serie A - Chiellini si čtvrt roku nezahraje, Juventus shání náhradu

Chiellini si čtvrt roku nezahraje, Juventus shání náhradu © zimbio.com - Giorgio Chiellini v přátelském rozhovoru s Edinsonem Cavanim.

1

Líbilo se

19.12. - Giorgio Chiellini si během dnešního tréninku poranil lýtko a podle nejméně optimistických prognóz bude chybět až do konce března příštího roku. Přivede Juventus dočasnou náhradu za svou zraněnou hvězdu?

Odchodu Lucía z Juventusu asi nikdo z fanoušků tohoto klubu nelitoval, zkušený Brazilec jen zahříval lavičku a byl na občasné střídání vlastně velice drahou letní posilou. Nyní se však Contemu zranil klíčový hráč, Giorgio Chiellini letos odkopal ve všech soutěžích devatenáct utkání a má výrazný podíl na tom, kde se aktuálně Juventus nachází.

V úvahu pro lednové posílení obranných řad Juventusu připadají dvě jména. Federico Peluso a Neto. První jmenovaný nastupuje za Atalantu Bergamo, letos odkopal jedenáct utkání a připsal si jednu branku, zároveň ale nasbíral i osm žlutých karet, z toho dvakrát odcházel po dvou žlutých předčasně do sprch. Za Atalantu hraje Peluso takřka čtyři roky, v lednu 2009 přišel z provinčního AlbinoLeffe.

Portugalský obránce ve službách Sieny Neto je v italské nejvyšší soutěži nováčkem, teprve během letošního srpna totiž přišel z portugalského CD Nacional, okamžitě se ale zařadil mezi hvězdy toskánského celku. O jeho služby už se údajně ucházela Neapol, vedení Sieny ale údajně zatím neregistruje žádné konkrétní nabídky.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články