Zpět na » Serie A » Juventus by rád získal Villu, v úvahu připadá půlroční hostování

Juventus by rád získal Villu, v úvahu připadá půlroční hostování

Juventus by rád získal Villu, v úvahu připadá půlroční hostování © uefa.com - David Villa, FC Barcelona

3

Líbilo se

19.12. - Půlroční hostování španělské hvězdy by mohlo dostatečně posílit útočnou vozbu Juventusu Turín pro jarní boje o titul, po Drogbovi či Llorentem se nyní v souvislosti s Bianconeri skloňuje jméno Davida Villy.

Jednatřicetiletý útočník se po dlouhodobém zranění příliš nedostává do sestavy Barcelony, Tito Vilanova dává přednost spíše domácím odchovancům, jako je například pětadvacetiletý Pedro.

David Villa sice v rámci Primera Division odehrál jedenáct utkání s bilancí pěti vstřelených branek, v posledních čtyřech zápasech ale odkopal jen dvanáct minut, což zavdává spekulace k přinejmenším dočasnému odchodu tohoto hráče.

Problémem v případě angažování Davida Villy by bylo pro Juventus například to, že jej nemůže registrovat na soupisku pro Ligu mistrů, španělský ostrostřelec v ní totiž už pětkrát nastoupil na podzim v dresu Barcelony. Podle zákulisních spekulací by se ovšem mohl katalánský velkoklub částečně podílet na vyplácení hráčovy mzdy.

Juventus se v souvislosti s lednovým posílem útoku ohlíží prakticky všude, nedávno prý projevila Stará dáma zájem o útočníka Celticu Garyho Hoopera, jenž vystřílel skotskému celku postup do osmifinále Ligy mistrů.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Související odkazy
Nejnovější články