Zpět na » Serie A » Opustí Lucío Juventus?

Opustí Lucío Juventus?

Opustí Lucío Juventus? © championsleague.ca - Lúcio v dresu Juventusu.

1

Líbilo se

01.11. - Hra turínského velkoklubu připomíná v poslední době dobře promazaný stroj, v němž ale nehraje prakticky žádnou roli zkušený brazilský bek Lucío. Odejde tento hráč v lednu jinam?

Přednost v sestavě Juventusu dostávají Andrea Barzagli nebo Giorgio Chiellini, Lucío si od svého letního přestupu z Interu Milán zahrál jen ve třech utkáních. V Lize mistrů nastoupil proti dánskému Nordsjaellandu, v rámci Serie A odehrál jen utkání s Chievem a další start si připsal v italském Superpoháru proti Neapoli.

V lednu by tak mohl čtyřiatřicetiletý hráč zamířit do rodné Brazílie nebo tureckého Fenerbahce, které má o služby brazilského beka eminentní zájem. Lucío si během kariéry zahrál za domovský Internacional, v letech 2001 až 2009 německé celky Bayer Leverkusen a Bayern Mnichov, poté pak zamířil do Interu Milán. V dresu brazilského národního týmu odkopal zkušený obránce 105 utkání s bilancí čtyř vstřelených branek. Lucío je mistrem světa za rok 2002 a vítězem Ligy mistrů za sezonu 2009/2010. Na kontě má i čtyři ligové tituly, tři z Německa a jeden z Itálie.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Anketa

Pokud Lucío v lednu z Juventusu odejde, kam to podle Vás bude?

Klub z Brazílie. (25)

Klub z Brazílie. 58,1%

Fenerbahce. (9)

Fenerbahce. 20,9%

Klub z Itálie. (5)

Klub z Itálie. 11,6%

Kamkoliv jinam. (4)

Kamkoliv jinam. 9,3%
Celkový počet hlasů: 43
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články