Zpět na » Serie A » Po Sampirisim touží anglická elita

Po Sampirisim touží anglická elita

Po Sampirisim touží anglická elita © zimbio.com - Mario Sampirisi v souboji s Diegem Fabbrinim z Udine, z povzdálí přihlíží Juraj Kucka.

0

Líbilo se

30.10. - Pravý bek CFC Janov Mario Sampirisi zaujal podle slov svého agenta Giuseppe Risa nejlepší anglické kluby, údajně jde o Chelsea a Manchester United.

"Jestli se o mého svěřence zajímá Chelsea s Manchesterem United? Ano, poslali skauty na pár utkání, ale nevím, jestli se pokusí Maria získat už v lednu, Janov ho totiž nechce prodávat. Zájem má i pár klubů ze Serie A," dodal záhadně Risa.

Dvacetiletý Mario Sampirisi odešel ještě jako dorostenec z akademie AC Milán v roce 2011 a o hráče se hned začaly zajímat špičkové evropské kluby. Italský juniorský reprezentant ale prozřetelně zvolil tým, za nějž mohl pravidelně nastupovat. Debutu se mladý hráč dočkal 22. ledna letošního roku, když v zápase s Palermem vystřídal o poločase Juraje Kucku. Dres janovského celku od té doby oblékl v soutěžním utkání celkem dvanáctkrát a zejména v této sezoně je stálící zadních řad Grifů, když si připsal už sedm startů.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, goal.com

Anketa

Kam budou směřovat příští kroky Maria Sampirisiho?

Do Anglie. (2)

Do Anglie. 22,2%

Do jiného italského klubu. (0)

Do jiného italského klubu. 0,0%

Zůstane celou sezonu v Janově. (7)

Zůstane celou sezonu v Janově. 77,8%
Celkový počet hlasů: 9
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články