Zpět na » Serie A » Co bude s Adrianem?

Serie A - Co bude s Adrianem?

Co bude s Adrianem? © -

0

Líbilo se

10.11. - V posledních dnech se objevuje hodně informací o možném odchodu Adriana z Interu. FotbalPortal.cz shrnuje poslední vývoj "případu Adriano".

Adriano působí v Interu Milán, má ale problémy s trenérem Mancinim. Adriano údajně nechodí na některé tréninky a trenér Mancini ho za to nechává sedět na tribuně. Adriano chce hlavně údajně hrát a je mu jedno, za jaký tým to bude.

"Jsme na rozcestí. V přístích dnech se znovu setkám s vedením Interu, ale budeme muset ještě počkat na vyřešení situace. V tuhle chvíli nemáme nabídky z jiných klubů a s nikým nejednáme. Není pravda, že Adriano chce odejít. Ještě jsme o přestupu v lednu ani nemluvili. Nyní řešíme, co je důležité. S Adrianem jsme se shodli, že musí hlavně hrát. Buď v Interu nebo někde jinde," prohlásil hráčův agent Gilmar Rinaldi.

"Chci hrát a není důležité kde. Necítím se špatně a ani špantě nehraji. Čekám na rozhodnutí vedení klubu," prohlásil sám Adriano.

Adriano by mohl vyřešit problémy s útokem Manchesteru City. Trenér City Sven-Goran Eriksson chce posílit ofensivu, protože letní posila Rolando Bianchi zatím nesplňuje očekávání a údajně by se rád vrátil do Itálie. Podle zákulisních zpráv už Manchester City nabídl Interu výměnu Bianchi - Adriano. Dalším zájemcem o Adrianovi služby je Fenerbahce Istanbul, kam ho údajně láká bývalý spoluhráč z reprezentace Roberto Carlos.

Prezident Moratti má ale údajně připravenou i druhou variantu řešení. Moratti má údajně už dost řešení Adrianova případu a je připraven s Adrianem zrušit smlouvu. Morattimu toto řešení není cizí, použil ho například i s Christianem Vierim. Nevýhodou tohoto řešení je fakt, že by Adriano mohl udělat i to co Vieri, tedy podepsat smlouvu s kýmkoliv, třeba s rivalem typu AC Milán.

Kam dál?

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.

/ channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 10.11. Odpovědět

Zrušit smlouvu?Na to at´ ani nemyslí! Smajlík 15 .Pak ho veme AC a bude litovat(Moratti).Výměna Adriano-Bianchi se mi taky nezamlouvá protože Bianchi by si u nás asi moc nekopl..Mě se jako nejlepší varianta jeví hostování..

Maty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články