Zpět na » Serie A » Adriano si musí pomoci sám

Serie A - Adriano si musí pomoci sám

Adriano si musí pomoci sám © -

0

Líbilo se

09.11. - Tak zní slova Sanisy Mihajloviče, asistenta trenéra Manciniho, který je přesvědčen o tom, že první krok proti jeho depresím musí udělat hráč sám. Kariéra brazilského šutera jde strmě dolů stejně jako osobní problémy, které ho limitují v trénování a výkonnosti na profesionální úrovni.

Kouč Roberto Mancini požaduje od Adriana profesionální výkon a prezident Massimo Moratti informoval, že má Adriano jeho podporu. Mihajlovič se ale obává, že pokud se Adriano psychicky ani herně nezvedne, bude muset Inter Milan opustit.

" Snažíme se mu pomáhat už skoro rok, teď si Adriano musí pomoc taky sám. Hráč vždy musí udělat ten první krok. Až tak učiní, bude mít vše jednodušší jako hráč a trenér za ním bude taky stát. V současné době trénuje dva dny a potom dva dny ne, což je samozrřejmě velmi obtížné. "

O Adriana začíná mít zájem AC Milan a Mihajlovič zájem Rosonneri naprosto chápe.

" Kdybych byl Berlusconim, snažil bych se ho získat, protože je to jeden z nejlepších útočníku, kteří hrají v Serii A. Uvidíme, zda-li se rozhodneme ho prodat. Toto není oblast, které rozumím, nemám takový přehled o trhu. "

Adriano se včera sešel se svým agentem Gilmarem Rinaldi a diskutovali o jeho odchodu z Interu Milan v zimním přestupním termínu. Jak to vše dopadne vás budeme samozřejmě průběžně informovat.

Jakub Košťan / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 09.11. Odpovědět

Neni to lehký..

Maty
- 09.11. Odpovědět

Omg

Nejnovější články