Zpět na » Serie A » PSG: 26 milionů za Lavezziho. Bude to stačit?

PSG: 26 milionů za Lavezziho. Bude to stačit?

PSG: 26 milionů za Lavezziho. Bude to stačit? © mirrorfootball.co.uk - útočník Napoli Ezequiel Lavezzi

1

Líbilo se

25.05. - Podle zpráv, které zveřejnila La Gazzetta dello Sport, nabídl Paris Saint-Germain za služby Ezequiela Lavezziho 26 milionů eur a nyní čeká na vyjádření SSC Neapol.

Argentinský bomber prožil skvělou sezonu, v níž táhl svůj tým nejen v Serii A, ale také v milionářské Lize mistrů, z níž byla Neapol po velmi dramatickém odvetném utkání vyřazena londýnskou Chelsea, která v minulém týdnu v soutěži poprvé ve své historii triumfovala.

PSG favoritem číslo jedna na Lavezziho získání

Podle tisku je více než pravděpodobné, že Lavezzi v létě klub sídlící pod Vesuvem opustí a zamíří do některého z movitějších celků. Velký zájem mají Manchester United a Inter Milán, první krok však nyní udělal francouzský Paris SG, jenž přispěchal s konkrétní nabídkou.

Přijde Neapol o své ofenzivní klenoty?

Lavezziho výkupní klauzule sice činí 31 milionů eur, podle médií by ale nabídka pařížskéhé celku mohla k jeho vykoupení stačit. Neapol možná přijde i o svého dalšího elitního útočníka: Edinsona Cavaniho lanaří konkurenční Juventus Turín, jenž by jako protihodnotu mohl nabídnout Sebastiana Giovinca z Parmy, na nějž vlastní polovinu práv.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / La Gazzetta dello Sport

Nejnovější články