Zpět na » Serie A » Neapol blízko Semiolimu

Serie A - Neapol blízko Semiolimu

0

Líbilo se

14.07. - Franco Semioli už možná brzy bude znát nový klub. Překvapivě to ale zřejmě nebude Fiorentina ani AS Řím, ale ligový nováček z Neapole.

Neapol se letos chystá na první sezonu v Serii A po několika letech. Azzurri nechtějí hrát ale druhé housle a bojovat o udržení a proto jsou velmi aktivní na přestupovém trhu. Nyní údajně pracují na přestupech Manuele Blasiho, Daniele Cacii a Franca Semioliho.

Podle posledních zpráv jsou jednání o příchodu Semioliho ve velmi pokročilém stavu. Semioliho odchod z Verony je prakticky jistou věcí, řeší se pouze budoucí působiště veronského křídla. Dlouho se o něho přetahovali Fiorentina a AS Řím, nyní je Semioli údajně blízko angažmá na stadionu San Paolo. Semioli se k přestupovým spekulacím nevyjadřuje.

Manuele Blasi odehrál minulou sezonu na hostování ve Fiorentině. Trenér Prandelli se ho ale rozhodl nevykoupit z Juventusu a Blasi se tak vrátil k Bianconeri. Trenér Ranieri o něho ale nemá zájem a Blasi si tak hledá angažmá. Neapol má o Blasiho zájem, podrobnosti nejsou známy.

Ăštočnou posilou má být 23 letý kanonýr Piacenzy Daniele Cacia. Cacia byl několikrát spojován s přestupem do Fiorentiny. Cacia je podobný typ fotbalisty jako Luca Toni, měl ho údajně ve Fiorentině nahradit. Nyní se ale o hráče, který dal 14 branek v minulé sezoně Serie B, vážně zajímá Neapol. Cacia ke konci sezony utrpěl vážné zranění kolene a nyní se z něho zotavuje.

"Nevím vůbec nic o jednání s Neapolí. V tuhle chvíli se soustředím jedině na vyléčení mého kolena. Jsem v pokročilé fázi rehabilitace a za měsíc bych mohl vyběhnout na hřiště. Zájem Neapole je pro mě čest, je to jeden z nejdůležitějších klubů v Itálii a nosit její dres by pro mě bylo fantastické. Chci se dál zlepšovat, abych se prosadil v Serii A. To je můj cíl," prohlásil Cacia pro Radio Kiss Kiss.

Jako další adept pro posílení útoku Neapole je často zmiňován Valerij Bojinov. Neapol každopádně nechce hrát v Serii A podřadnou roli. Vedení se ale zatím nepovedlo žádný příchod dotáhnout do úspěšného konce.

Zdeněk Leitkep / goal.com, channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články