Zpět na » Serie A » Pato přestupuje do Milána!!!

Serie A - Pato přestupuje do Milána!!!

0

Líbilo se

03.08. - Po vítězství v Lize mistrů zaznamenal AC Milán další velký úspěch. Tentokrát na přestupovém trhu. Rossoneri totiž získali do svých řad mimořádně talentovaného brazilského útočníka Alexandra Pata. Mladík by se již zítra měl objevit v Miláně. Pro soutěžní zápasy by měl být Pato pro Milán k dispozici od ledna. + krátký profil a videoprofil

Dohodu Internacionalu Porta Alegre s AC Milánem potvrdil listu La Gazzetta dello Sport hráčův agent Gilmar Veloz. "Tato první smlouva Pata s Milánem bude trvat pět let," upřesnil Patův zástupce. Brazilský tým by si měl údajně přivydělat 20 milionů dolarů.

Pato se v posledních dnech rozmýšlel mezi přestupem do Milána nebo Realu. Dříve o něj projevila zájem například i Chelsea. Události nakonec nabraly rychlejší spád než se původně očekávalo. Milánský vicepresident Galliani dříve avizoval, že příchod Pata připadá v úvahu až v lednu.

Podle oficiálních klubových stránek acmilan.com bude Pato moci hrát přátelská utkání od 3. září 2007. Od 3. ledna pak může nastupovat i k oficiálním soutěžním zapasům. Fanoušci by si ale nejspíš přáli vidět Pata v rudočerném dresu co nejdříve. Po boku dalších brazilských es jako je Ronaldo, Kaká či Dida bude velkým magnetem italských fotbalových stadionů.

Pato přiletí do Milána na místní letiště Malpensa kolem sobotního poledne. Doprovázet jej bude otec, hráčský agent a generální ředitel AC Ariedo Braida.

Krátký profil Alexandra Pata:
Celé jméno: Alexandre Rodrigues da Silva
Post: útočník
Narozen: 2. září 1989 v Pato Blanco, Brazílie
Dosavadní kluby: Internacional Porto Alegre
Výška: 1,80 m
Hmotnost: 73 kg
Síň slávy: vítěz Klubového mistrovství světa FIFA (2006), šampion Jižní Ameriky hráčů do 20 let

Videoprofil:

/ gazzetta.it, wikipedia.org, acmilan.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články