Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Jak si vedou hráči, kteří v létě ze Serie A odešli - díl třetí

Jak si vedou hráči, kteří v létě ze Serie A odešli - díl třetí

Jak si vedou hráči, kteří v létě ze Serie A odešli - díl třetí © football365.com - Javier Pastore novou hvězdou francouzského PSG!

2

Líbilo se

08.10. - EXKLUZIVNĚ O tomto víkendu se nám Serie A nehraje a proto jsme přesunuli článek o hráčích, kteří odešli do ciziny, na sobotní večer. Opět si projdeme našich deset hráčů a krátce si je probereme v dalším hodnocení.

Samuel Eto´o - Proti Lokomotivu dostal kamerunský útočník žlutou kartu, nastřelil tyčku, ale jeho celek opět nebodoval naplno. Dokonce nebodoval vůbec, Anži prohrálo 0:1.

Matěj Vydra - Opakování předchozího i prvního týdne a souhrnu. Česká naděje stále nehraje.

Eduardo - Rui Patricio se vytlačit nenechá. Portugalský brankář zřejmě nezvolil dobře.

Javier Pastore - Javier Pastore je jasným tahounem PSG. Opět vstřelil branku a jeho celek si díky němu připsal tři body v zápase proti Lyonu.

Jeremy Menez - Opět celé utkání podporoval Pastoreho, ale branka mu prostě není souzená. Do statistik se zapsal pouze žlutou kartou.

Alexis Sánchez - Chilský útočník už podle některých informacích začal s tréninkem, ale návrat se zatím neplánuje.

Felipe Melo - Felipe Melo odehrál za Galatasaray celé utkání a byl u výhry na půdě Ankaragucu 0:3. Gól však nevstřelil.

Reto Ziegler - V pozici obránce odehrál tentokrát Ziegler utkání proti Buyuksehiru a jeho tým opět bral tři body.

Fernando Muslera - Fernando Muslera odehrál první soutěžní zápas za Galatasaray a získal i svou první nulu. Bezchybný výkon, šest zákroků a jasné vítěztví.

Valerij Božinov - Sporting sice vyhrál na půdě Guimaresu, dění ovšem Božinov sledoval jen z lavičky. A na hřiště se nedostal.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články