Zpět na » Serie A » Cellini chce do Fiorentiny

Cellini chce do Fiorentiny

Cellini chce do Fiorentiny © -

0

Líbilo se

08.11. - Dosavadní nejlepší střelec Serie B Marco Cellini sní o přestupu do Fiorentiny. Prohlásil ale, že neuvažuje o opuštění Albinoleffe před koncem sezony.

Marco Cellini se těší báječné střelecké formě. V dosavadních třinácti zápasech letošní sezony Serie B se dokázal trefit už desetkrát a spolu s Castillem z Pisy vede tabulku střelců. V Albinoleffe patří ke klíčovým hráčům a pomáhá týmu k průběžnému prvnímu místu. 26letý útočník si působení v Bergamu, kde tým působí, užívá, přesto ale doufá v přestup do významnějšího klubu. Jeho snem je Fiorentina.

"Poprvé jsem kopnul do míče v okolí Campo di Marte ve Florencii a narodil jsem se co by kamenem dohodil od Stadio Artemio Franchi. Sice jsem byl ve Fiorentině pouze na zkoušce, ale vždycky jsem týmu fandil a mým snem je moci jednou nastoupit ve fialovém dresu," prohlásil dnes Cellini.

"Ale samozřejmě, i ostatní útočníci dávají branky a jsou i více nebezpeční před soupeřovou brankou. Pořád opakuji, že jsem šťastný v Albinoleffe a chci se zlepšovat tady, dokud nebudu dost dobrý pro velký tým," říká kanonýr Serie B.

Je známo, že sportovní ředitel Fiorentiny a muž odpovědný za všechny přestupy klubu Pantaleo Corvino už měl informační schůzku s vedením Albinoleffe ohledně Celliniho. Fiorentina má v útoku k dispozici Adriana Mutu, Giampaola Pazziniho, Christiana Vieriho, Artura Lupoliho a Pabla Osvalda. V lednu navíc přijde Daniele Cacia z Piacenzy.

Kam dál?

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Nejnovější články