Zpět na » Serie A » Janov shání posilu do obrany

Serie A - Janov shání posilu do obrany

0

Líbilo se

29.07. - Janov, nováček Serie A, již do svého kádru během přestupního období přivedl několik talentovaných posil. V základu by měl dostat prostor obránce Bovo, záložník Paro nebo útočníci Papa Waigo a Borriello. Trenér Gasperini přesto na svém týmu vidí slabinu, které by se rád zbavil. Do Janova chce přivést ještě jednoho obránce.

Zatímco v útoku se naskýtá kouči Gian Pierovi Gasperinimu hned několik kvalitních hráčů, kteří svedou boj o místo v základu, v obraně mají Janované před sezónou mezeru.

Podle Datasportu se rossoblu při výběru posil pro defensivu zaměřují na trojici hráčů z týmů Serie A. Z Juventusu Gasperini touží po Domenicovi Criscitovi (20 let), v Parmě má políčeno na Mattea Continiho (27) a v Palermu na Leandra Rinauda (24).

Prioritou zůstává Domenico Criscito, jenž vloni pomohl Janovu k postupu do nejvyšší soutěže. Dvacetiletý člen juniorského reprezentačního týmu nemá v sestavě Juventusu jisté místo. Za pokračování svého dobrodružství v Ligurii by proto mohl být vděčný. Vše bude nejspíš záležet na plánech kouče bianconeri Ranieriho, a na tom, jestli Juve přivede dalšího obránce do svého týmu.

U Rinauda, který vloni hostoval v Sieně, může Janov narazit na zásadní překážku. Vysoký zadák, který se narodil přímo v Palermu, je považován za oblíbence nového kouče sicilského klubu Colantuona.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články