Zpět na » Serie A » Dojde na výměnu Solari - Cassano?

Serie A - Dojde na výměnu Solari - Cassano?

0

Líbilo se

26.07. - Antonio Cassano je pro Real Madrid nechteným zbožím. Fotbalová veřejnost proto předpokládá, že italský útočník změní dres. Do spekulací o tom, kde Cassano skončí, se zapojil i deník Marca. Podle španělského plátku se rýsuje mezi Interem a Realem výměna rodáka z Bari za argentinského středopolaře Solariho.

Novopečený kouč španělského mistra Schuster již dříve uvedl, že jeho přáním bude přivést do Madridu konstruktivního záložníka. Zdá se, že by se jím mohl stát jeden z početných zástupců Argentiny v dresu Interu.

Třicetiletý Santiago Solari se stěhoval do Milána na podzim roku 2005. Jeho předchozím zaměstnavatelem byl právě Real, za který nastupoval v průběhu pěti sezón. V Interu se nedokázal prosadit do Manciniho základní jedenáctky. V první sezóně odehrál pouze 13 ligových utkání, v té loňské to bylo o 8 více.

Na informaci o chystané výměně však působí zvláštně, že by se milánský celek snažil posílit útok, ve kterém má již nyní "přetlak" nadprůměrných fotbalistů a do Realu by poslal nikoliv forvarda ale středopolaře.

Cassano si v těžkých chvílích svého angažmá u 'Bílého baletu' vyslechl slova chvály a podpory ze strany prezidenta a kouče Interu, tedy Massima Morattiho a Roberta Manciniho. Představitelé nerazzurri nicméně dodali, že o příchodu Antonia Cassana do jejich týmu neuvažují.

/ gazzetta.it, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články