Zpět na » Serie A » Ranieriho střed obrany - Criscito a Andrade

Serie A - Ranieriho střed obrany - Criscito a Andrade

0

Líbilo se

13.08. - Trenér Juventusu Claudio Ranieri má již jasno o složení stoperské dvojice pro nadcházející sezónu. Po boku Portugalce Andradeho, o jehož pozici v základu byl kouč přesvědčen již dříve, by měl nastupovat mladý Domenico Criscito.

Domenico Criscito je velkým talentem italského fotbalu. Ve svých dvaceti letech má za sebou zkušenosti s italskými juniorskými reprezentačními výběry. V loňské sezóně výrazně přispěl Janovu k postupu do Serie A.

Criscitovy přednosti se zamlouvají trenérovi Ranierimu. "(Obranou dvojicí) bude Criscito Andrade. První musí akorát ještě nasbírat pár zkušeností, ale jinak má vše, aby dobře zvládl tuto roli. Druhý má talent, kvalitu i zkušenost. Jistě není jednoduché si hned navyknout na italský fotbal, ale jsem přesvědčen, že on to dobře zvládne."

Ranieriho sázka na Criscita není dobrou zprávou pro Zdeňka Grygeru. Místo ve středu obrany mohlo patřit i jemu. Posila z Ajaxu však byla poslední týden na marodce. A v posledním odehraném utkání na půdě Sunderlandu se Grygerovi příliš nedařilo. Český reprezentant by ještě mohl zapadnout do Ranieriho plánů jako hráč na pravý kraj obrany. Konkurentem na tuto pozici bude Grygerovi Francouz Jonathan Zebina. Nalevo si nejspíš zahraje Giorgio Chiellini, jeho náhradníkem bude Cristian Molinaro.

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články