Zpět na » Serie A » Bresciano míří k Citizens

Bresciano míří k Citizens

0

Líbilo se

04.08. - Záložník Palerma Mark Bresciano se zřejmě stane další posilou Manchesteru City. Podle trenéra Palerma je transfer na nejlepší cestě.

27letý australan Bresciano je zřejmě další vyhlédnutou posilou Svena Gorana Erikssona. Transfer se zdá být téměř hotovou věcí, ale spoň podle trenéra Palerma Stefana Colantuona.

"Jeho prodej je téměř jasnou věcí, ale já nejsem zklamaný. On je dobrý hráč, ale já chci v týmu jedině hráče, kteří jsou motivovaní a chtějí hrát za Palermo, kteří chtějí být součástí tohoto projektu. Mark chce jít do Anglie, nemám s tím problém," prohlásil Colantuono.

"Bresciano pro mě byl jedním z klíčových hráčů do letošní sezony, ale snad nebudeme mít problém najít adekvátní náhradu. Už nyní máme jednoho hráče vyhlédnutého, jeho klub ho ale nechce prodat. Chci rozhodnuté, soustředěné a natěšené hráče. Jedině s takovými se můžeme někam dostat, bez těchto kvalit neuspějeme. Můžu všem slíbit, že budeme bojovat do poslední minuty v každém zápase, s Brescianem nebo bez něho," tvrdí rozhodně Colantuono.

Itálie je zřejmě oblíbenou zemí Svena Gorana Erikssona. Toto léto už z Itálie zamířili k Citizens Rolando Bianchi a Valeri Bojinov. Eminentní zájem má Eriksson navíc o Giorgio Chielliniho.

Zdeněk Leitkep / channel4.com; ilpalermocalcio.it

Nejnovější články