Zpět na » Serie A » Nedvěd si pochvaluje přípravu

Serie A - Nedvěd si pochvaluje přípravu

0

Líbilo se

21.08. - Jeden z klíčových hráčů Juventusu si pochvaluje průběh předsezonní přípravy. Pavel Nedvěd je rád, že Juventus ukázal, že je schopen hrát na stejné úrovni s velkokluby z Milána.

Pavel Nedvěd se dlouho rozhodoval, zda prodlouží smlouvu nebo ukončí kariéru. Nakonec se rozhodl prodloužit smlouvu a předsezonní příprava se mu povedla na výbornou.

"Jsem šťastný za to, jak nám šla příprava. Hráli jsme na stejné úrovni jako Milán, Inter i AS Řím a to je dobře. Ale stále máme před sebou spoustu práce. Nevím, jak dlouho nám bude trvat, než dosáhneme 100 procent možné výkonnosti. Možná týden, možná měsíc. Ale je velká zábava hrát takhle útočný fotbal," říká bývalý kapitán reprezentace.

"Samozřejmě to také znamená, že musíme všichni hodně běhat a hodně pomáhat v obraně, ale to mi nevadí. Juventus má hráče na 4-3-3, diamantovou nebo jakoukoliv jinou formaci. Jsme silní," veří Pavel Nedvěd.

Nedvěda také podle jeho slov nepřekvapila výhra AS Řím na favorizovaným Interem. "Porážka Nerazzurri pro mě nebyla překvapivá. Mají sice zřejmě nejsilnější tým v Serii A, možná i v Evropě, ale v jednom zápase jsou porazitelní. Každý tým má někdy horší den a dá se porazit," věří Pavel Nedvěd.

Nedvědův Juventus čeká těžká úloha. V roli nováčka se od něho čeká minimálně útok na poháry. Ale Juventus na to má.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články