Zpět na » Serie A » Adriana chce Parma, Lazio ne

Adriana chce Parma, Lazio ne

0

Líbilo se

30.08. - Aktualizováno! Adrianova situace v Interu Milán se nevyjasňuje. O brazilského forwarda potvrdila svůj zájem Parma. Naopak Lazio Řím Adriana angažovat nehodlá.

O případu Adriana Vás FotbalPortal.cz pravidelně informoval už v minulých dnech. Dnes o hráče oficiálně potvdily zájem dva italské kluby.

Adriano chce setrvat v Interu Milán, ale vedení ho chce poslat na hostování. Adriano ale požaduje v případě odchodu trvalý přestup. Původně se mluvilo o možnosti odchodu do Anglie, ta ale padla a o brazilce se zajímají Lazio Řím a FC Parma.

"Pokud Adriano přijde, rovnou ho nasadím do základní sestavy. Máme sice nyní kompletní sestavu, ale posile se bránit nebudu. Adriano je šampion," prohlásil trenér Parmy Domenico Di Carlo.

"Adriano je top hráč. Byl bych neuvěřitelně šťastný, kdyby přišel do Lazia," prohlásil trenér Lazia Delio Rossi.

Interu se ale možnost Adrianova trvalého přestupu v rámci Itálie přiliš nelíbí. Favoritem pro Adriana je údajně Lazio, hlavně díky možnosti hrát Ligu mistrů.


Aktualizováno: Lazio ale Adriana neangažuje. I přes zájem trenéra Rossiho to dnes odmítl prezident Lazia Claudio Lolito.

"Adriana nechceme. To není vtip. Adriano je pro nás nemožný cíl. Do útoku hledáme hráče, kteří v sobě mají potenciál, mají dobrou morálku a jsou pro nás finančně dostupní," prohlásil dnes ráno Lolito.

Do konce přestupního termínu zbývá už pouze necelých 40 hodin. A zájemci o Adriana rychle ubývají.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Nejnovější články