Zpět na » Serie A » Lippi je připraven k návratu

Serie A - Lippi je připraven k návratu

0

Líbilo se

25.10. - Marcelo Lippi se zřejmě brzo vrátí na lavičku. Sám trenér Mistrů světa prohlásil, že je připraven k návratu do práce.

Marcelo Lippi přestal s trénovaním po získání titulu Mistra světa s Itálií. Od té doby pracoval pouze jako spolukomentátor v televizi, nyní je ale připraven vrátit se na lavičku.

"Nepřemýšlím o žádném klubu, ale jsem připraven se vrátit do práce. Pracovat v televizi byla zábava, ale jenom zábava," prohlásil Lippi.

Okamžitě se vyrojily spekulace, podle nichž měl Lippi převzít trápící se AC Milán. Sám Lippi by ale raději zamířil do Anglie.

"Rád bych trénoval v Anglii, ale neumím anglicky. To je veliký handicap, zvláště když máte vést tým. Milán už má skvělého manažera, nepotřebuje nikoho jiného," pochválil Lippi Carla Ancelottiho. Vyloučil také návrat k reprezentaci.

"Donadoni nepotřebuje mojí pomoc. Je to velmi dobrý trenér. Azzurri jsou skvělý tým. Mají těžkou skupinu a prohráli pouze ve Francii. Jsme si jistý, že proti Skotsku ukáží, jak hrají Mistři světa," věří týmu Lippi.

"Andrea Pirlo si zaslouží Zlatý míč. Vyhrál totéž co Kaká a navíc titul Mistra světa. Pirlo je skvěle hodnocený po celém světě a je jedním z mála hráčů, kteří nejsou jen loutkou," pochválil také Pirla.

Zřejmě se tak už brzy dočkáme návratu velké trenérské osobnosti. Kde to ale bude, na to si ještě musíme počkat.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články