Zpět na » Serie A » Anketa: Vyberte hvězdu úvodu Serie A!

Anketa: Vyberte hvězdu úvodu Serie A!

0

Líbilo se

08.09. - Po deseti dnech přichází redakce Serie A s novou anketou. S rekapitulací minulého hlasování, ve kterém čtenáři tipovali výsledky italské reprezentace, přicházíme s otázkou "Který z fotbalistů se nejlépe uvedl v prvních dvou kolech Serie A?" Na výběr nabízíme ze šesti možností, mezi nimi naleznete jména pěti konkrétních hráčů.

Na otázku "Jak dopadne Itálie v zářijových kvalifikačních zápasech?" odpovědělo celkem 526 čtenářů. S těsným náskokem zvítězila možnost, že Itálie zvítězí na Ukrajině, ale doma naplno bodovat nebude. S tímto tipem se ztotožnilo 34,03% hlasujících, vyjádřeno počtem 179. O 8 čtenářů méně, 32,51%, věří Italům, že zvítězí v obou zápasech. Rozsáhlá je i skupina skeptiků. V ani jednu výhru Italů nevěří 23,95% (126) čtenářů. Vítězství azzurri pouze nad Francií věští 9,51% (50) účastníků ankety. Nakolik naši čtenáři tipovali správně, se dozvíme až ve středu, kdy Donadoniho tým nastoupí na Ukrajině. S Francií hraje ovšem již dnes večer.

Nová anketa - Který z fotbalistů se nejlépe uvedl v prvních dvou kolech Serie A?

V nové anketě se vás ptáme na jméno fotbalisty, který vás nejvíce zaujal v prvních dvou kolech Serie A. Nabízíme pět jmen a navíc možnost "někdo jiný", pakliže vás zaujal někdo mimo vyjmenovaný seznam.

Alberto Aquilani - mladý záložník se po zranění v nové sezóně vrátil do základní sestavy římského AS. Vede si báječně. V Palermu i doma se Sienou zaznamenal výstavní branku. O jeho služby má zájem seniorská reprezentace.

Pasquale Foggia
- hráč Lazia se na Sardinii představil jako důležitá opora. Mužstvo Cagliari těží z jeho přesných a promyšlených přihrávek. Foggia už dokonce třikrát skóroval. Všechny branky dal sice z penalty, ale mít stoprocentní úspěšnost při zahrávání pokutového kopu vyžaduje také určité kvality. Foggia byl premiérově povolán do reprezentace.

David Trezeguet
- francouzský kanonýr prokázal, že se na návrat do nejvyšší soutěže velmi těšil. Sezónu odstartoval hattrickem proti Livornu a prosadil se i v Cagliari. Trezeguet je od začátku sezóny jedním z hlavních adeptů na titul nejlepšího střelce Serie A.

Kaká - brazilská hvězda táhne Milán za scudettem. Na půdě janovského nováčka Kaká dvakrát skóroval. Jednu z tref si připsal z penalty. Pokutový kop proměnil i v domácím souboji s Fiorentinou. Jeden z nejlepších fotbalistů dnešní doby je pro Ancelottiho možná přímo klíčovým hráčem.

Fabrizio Miccoli - malý útočník se do Itálie vrátil po dvou sezónách v Portugalsku. A hned je o Miccolim hodně slyšet. V prvním kole proti římskému AS mu chybělo štěstí. Miccoli byl velmi aktivním fotbalistou, ale mířil nejlépe do tyče. V Livornu už Romario ze Salenta exceloval. Dva góly dal, na dalších dvou se podílel. Jeho standardky jsou jako z fotbalového slabikáře.

někdo jiný
- možná vás zaujal některý z hráčů mimo vyjmenovaný okruh. Mezi gólmany fotbalové komentátory zaujal Gianluigi Buffon, římský Doni nebo Sebastien Frey. V Interu si pochvalují útočníka Ibrahimovice, Milán v obraně spoléhá na Nestu, Neapol v Udine zírala s otevřenou pusou na výkon Lavezziho.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články