Zpět na » Serie A » Fiorentina veze bod z Milána

Fiorentina veze bod z Milána

0

Líbilo se

03.09. - AC Milán v dohrávce druhého kola nedokázalo doma porazit silnou Fiorentinu a vybojovalo pouze bod za remízu 1:1.

Milán - Fiorentina 1:1 (27' Kaká z pen. - 56' Mutu)

Fiorentina začala v Miláně nebojácně. Hned ve druhé minutě byl v nadějné pozici Santana, ale balon mu uskočil. Poté měl velikou šanci Pazzini, ale po centru Ujfalušiho scházely jeho hlavičce centimetry. Milán poté ukázal, proč je velikým týmem. Z ojedinělé šance pronikal do vápna Ambrosini, Gamberini ho zastavil faulem a kopala se penalta. Kaká nezaváhal a Milán tak vedl v poločase 1:0.

Ve druhém poločase se však Fiorentina dokázala zvednout. Po několika nadějných pozicích vybojoval míč Santana, technickou parádičkou se zbavil Nesty a skvěle odcentroval. Marek Jankulovski neuhlídal Adriana Mutu a Rumun vyrovnal na 1:1. Poté nebezpečně pálil z dálky Kaká, ale Frey skvěle vytáhl. Obrovskou šanci měla i Fiorentina. Mutu s Vierim připravili pozici pro nabíhajícího Kuzmanoviče, ten ale pálil pouze do tyče. Fiorentina tak nakonec veze z Milána cenný bod za remízu 1:1.

Milan: Dida, Oddo (61' Cafu), Kaladze, Nesta, Jankulovski, Pirlo, Ambrosini (77' Emerson), Gattuso, Seedorf, Kakà, Gilardino (65' Inzaghi)

Fiorentina: Frey, Ujfaluši, Dainelli, Gamberini , Pasqual, Donadel (57' Kuzmanovič), Liverani, Santana (61' Semioli), Gobbi, Mutu, Pazzini (61' Vieri)

Rozhodčí: Farina

Zdeněk Leitkep / FotbalPortal.cz

Nejnovější články