Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Serie A » Platini: Vítěz Juventus, nebo AC Milan? Asi...

Platini: Vítěz Juventus, nebo AC Milan? Asi...

Platini: Vítěz Juventus, nebo AC Milan? Asi... © FotbalPortal.cz - Michel Platini

0

Líbilo se

14.12. - Šéf UEFA Michel Platini vyjádřil svůj názor, jak skončí nedělní šlágr, ve kterém Juventus doma přivítá AC Milan. Francouz se staví na neutrální stranu, nicméně věří spíše „Staré dámě“.

Jsem prezident UEFA. Nezbývá mi, než zůstat neutrální, a tak můžu jen říct, ať vyhraje lepší tým,“ řekl Platini pro Gazzetta dello Sport.

Samozřejmě, kdyby zvítězil Juventus, byl bych šťastnější...

Platini byl hrdinou bianconeri v roce 1980 a přiznal, že tomuto gigantovi patří kousek jeho srdce.

V té době to byly rozlišné zápasy. Když jsem přijel, Milan byl v Serii B. V té době se spíše bojovalo mezi Juve a Římem a poté Juve a Neapolí.“

Tento víkend je pro fotbalové fanoušky vskutku speciální. Po sobotním duelu mezi Barcelonou a Realem Madrid jejich pozornost bude směřovat do Itálie, kde se utká Juventus s Milanem, a ve Francii budou mezi sebou bojovat Lyon s Marseille.

Pro každého, kdo miluje fotbal, to musí být svátek. Jsou to různá utkání, každé má svůj vlastní náboj a filozofii, ale neřeknu, které já preferuji. Nemůžu si vybrat, protože mám rád hráče, ne taktický systém. Rád pozoruji Ronaldina, Kaká, Pavla Nedvěda a Alessandra Del Piera, ve Španělsku se mi líbí Leo Messi, Thierry Henry a Raul."

Kam dál?

Jakub Košťan / channel4.com

Související odkazy
Nejnovější články