Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG bude mít bez Mbappého lepší tým, řekl Luis Enrique

PSG bude mít bez Mbappého lepší tým, řekl Luis Enrique

PSG bude mít bez Mbappého lepší tým, řekl Luis Enrique © iconsport.photo - Jak to celé s Mbappém dopadne?

1

Líbilo se

29.02. - Jeden by si řekl, že odchod Kyliana Mbappého z PSG bude mít na PSG obrovský vliv a je to něco, kvůli čemuž nebude mít Luis Enrique klidný spánek. On si s tím ale těžkou hlavu nedělá, nebo se tak alespoň snaží působit. Podle posledních vyjádření si myslí, že v příští sezóně bude mít PSG ještě lepší kádr, než letos s Kylianem Mbappém.

Luis Enrique do PSG nepřišel v ideálním období. Už v létě se hodně řešilo, že Kylian Mbappé vedení oznámil, že odejde zadarmo. Pár zápasů ho tak Enrique kvůli raněnému egu Al-Khelaifiho neměl k dispozici, pak ale najel na obvyklou vlnu a zařadil se mezi nejlepší a nejproduktivnější hráče planety, pro PSG naprosto nepostradatelný borec. Jenomže Mbappé se pak nerozmyslel a vedení znovu oznámil, že odejde zadarmo. Od té doby Enrique působí divně. Nejdříve Mbappé seděl na lavičce, pak šel ze hry po 65 minutách.

Pokud to všechno vyjde, příští rok budeme mít mnohem lepší tým než letos. Bude lepší ofenzivně, defenzivně i takticky. Jsem o tom přesvědčený," řekl Luis Enrique.

Zajímavé je, že takhle nemluvil před tím, než Mbappé oficiálně oznámil vedení svůj odchod. Celé mi to příjde jako způsob, jak Mbappému ukázat, kdo tady má větší koule. Je to nechutné, zbytečné. Luis Enrique sám moc dobře ví, že PSG je bez Mbappého v háji jak marketingově, tak i sportovně a tím, že ho nebude hrát, uškodí maximálně tak sám sobě. Což o to, Mbappému to může být jedno, ten si klub sežene tak jako tak, ale PSG bude mít problémy a problémy bude mít i Enrique. Kdo ví, zda náhodou nedostává pokyny zezhora. Pořádně to smrdí. Někdo zase říká, že je to jen voda na Enriqueho mlýn, protože Mbappého nemá rád.

Podle mě prostě Enrique Mbappého nemá rád. Nemá rád jeho ego, nemá rád to, jak hraje, Enrique je hrozně egocentrický. On musí být tou největší hvězdou. Má také to španělské vnímání fotbalu. Mbappé hraje jednou vlevo, jednou vpravo, pak zase běhá na hrotu. Skrývá to dobře? No asi nemá jinou možnost. On sám ví, že Mbappé má obrovský vliv a díky němu klub vyhrává," řekl Christophe Dugarry, bývalý reprezentant Francie.

Luis Enrique a Kylian Mbappé

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články