Zpět na » Synot liga » Mašek posiluje Mladou Boleslav

Mašek posiluje Mladou Boleslav

Mašek posiluje Mladou Boleslav © -

0

Líbilo se

27.11. - Útočník Jiří Mašek se vrací do české ligy. Devětadvacetiletý útočník se upsal Mladé Boleslavi, kde s fotbalem začínal. Mašek již v Boleslavi dva měsíce trénoval, ale čekalo se, až FIFA dořeší jeho případ.

Nyní je jeho přesun z Turecka dořešen, a tak již může nastoupit ke zbývajícím dvěma ligovým zápasům. V poháru UEFA nastoupit nemůže, protože není na soupisce pro evropské poháry. Přichází na hostování zatím do konce letošního roku. Hráče však pořád vlastní Innsbruck.


Českou ligu si zahrál v Jablonci a v Teplicích. Po té přestoupil do tureckého Malatyasporu, kde se však neprosadil, a tak po neúspěšném půlroce šel na hostování do rakouského Innsbrucku. V létě se vrátil do Turecka, ale do Ankaragücü. Ani tam nehrál, navíc klub neplnil podmínky smlouvy. Mašek se tak rozhodl vrátit do Mladé Boleslavi.


V české nejvyšší soutěži má odkopáno 164 utkání, při nichž vstřelil 33 gólů. V Teplicích se mu povedly zejména poslední dvě sezóny. V ročníku 2004/2005 vstřelil deset branek a na podzim roku 2005 vstřelil pět branek a po té se pakoval do Turecka.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, fkmb.cz

Související odkazy
Nejnovější články