Zpět na » Synot liga » Holeňák opět zraněn

Synot liga - Holeňák opět zraněn

Holeňák opět zraněn © -

0

Líbilo se

27.11. - Obránce Slovanu Liberec Miroslav Holeňák si musí připadat jako ve zlém snu. V neděním utkání v Českých Budějovicích totiž se opět zranil.

Jednatřicetiletý obránce přišel v létě do Liberce jako velká posila, zatím ale za Severočechy odehrál pouhé tři zápasy.


Po letním příchodu si ještě musel doléčit zranění, a tak do ligy naskočil až v pátém kole. V tom se ale zranil a ve 28. minutě musel být střídán. Od fotbalu si tak odpočinul dva měsíce a na trávník se vrátil v předminulém kole, kdy proti Mostu naskočil do hry v 74. minutě. V dalším utkání nastoupil již do základní sestavy, ale situace z pátého kola se bohužel opakovala s tím rozdílem, že Holeňák střídal už ve 20. minutě.


Tentokrát však jeho zranění nebude naštěstí tolik vážné. Podle všeho má natažený úpon a to si vyžádá zhruba týdenní pauzu. Jeho start proti Brnu je tak teoreticky možný, ale je vysoce nepravděpodobné, že by v Liberci chtěli zbytečně riskovat další Holeňákovo zranění.


Jsem z toho hodně špatný. Zranění ke sportu patří, ale když se zraníte v krátké době podruhé, tak se už cítíte trapně,“ uvedl pro deníky Bohemia.


Miroslav Holeňák již v Liberci působil od roku 2001 do roku 2004, v této době s ním vyhrál první liberecký mistrovský titul. Po té přestoupil do Slavie a následně do rakouského Mattersburgu. V naší lize odehrál 317 zápasů a vstřelil 20 gólů. Zkušenosti má i s reprezentací, za níž odehrál tři zápasy.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články