Zpět na » Synot liga » Sňozík dalším z brankářů - střelců

Synot liga - Sňozík dalším z brankářů - střelců

Sňozík dalším z brankářů - střelců © -

0

Líbilo se

26.11. - Radek Sňozík se v nedělním utkání Bohemians proti Zlínu zapsal již v šesté minutě do kolonky střelců, dovolil mu to rozhodčí penaltou nařízenou za faul na Ivana Haška mladšího.

Zkušený brankář Bohemians se po signalizaci pokutového kopu rozběhl přes celé hřiště, postavil si míč a levačkou bezpečně proměnil.

Nebyla to však první branka za tým s klokanem ve znaku, již v druhé lize v minulém ročníku proměnil tři penalty.

Gólman, jenže hájí branku Pražanů od loňského léta, se netají tím, že by rád jednou skóroval i z přímého kopu. Na halových turnajích je možné ho mnohdy vidět také v útoku, při ligových zápasech naopak působí jako jakési libero za obrannou linií.

Svou první ligovou brankou navázal na své předchůdce v české lize, Zdeněk Jánoš skóroval třikrát a po jedné brance mají na svém kontě také Petr Kouba a Radek Černý.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KaPi - 26.11. Odpovědět

Jojo, to se mi líbí! Nejlepší v penaltách v Bundeslize byl dříve H. J. Butt, který dával třeba za sezonu kolem osmi penalt a patřil tak mezi nejlepší střelce celého týmu a mezi dvecítku nejlepších v celé lize. POté se nesmí zapomenout na Chilaverta, to byl borec na entou - akorát ta agrese Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 18

KaPi
Maty - 26.11. Odpovědět

Penalty taky kopali René Higuita,Jorge Campos a samozřejmě Rogério Ceni ale u Higuity a Campose bylo zajímavý že se zapojovali i do hry,viděl jsem jednu akci Campose a fakt skvělý.Campos měl taky vždycky zajímavý dresy. Smajlík 2 A Higuitu asi všichni znaj pod jeho "škorpionskym kopem". Smajlík 18

Maty
Reklama
Související odkazy
Nejnovější články