Zpět na » Synot liga » Bohemians 1905 - Zlín 1:2 (1:1)

Synot liga - Bohemians 1905 - Zlín 1:2 (1:1)

Bohemians 1905 -  Zlín 1:2 (1:1) © - Bohemians podlehli Zlínu 1:2

0

Líbilo se

25.11. - Nevyzpytatelný Zlín přijel na podzim do Prahy již počtvrté s nezáviděníhodným skóre 2:11, avšak se vzrůstající formou. Naopak domácí šiky se trápí s produktivitou a špatnými výsledky. Na lavičku Bohemians se poprvé v soutěžním utkání posadil bývalý trenér Liberce Michal Zach, tentokráte v roli asistenta. Premiéru si asi představoval jinak - Klokani prohráli zásluhou dvou brankek Vyskočila po standartních situacích 2:1.

První půli utkání začali lépe klokani. Po pěkné akci Moravce s Haškem se druhý jmenovaný dostal až do šestnáctky Zlína, kde mu stopku vystavil nedovoleným zákrokem obránce hostů. Hašek se poroučel k zemi, rozhodčí Racek neváhal a odpískal penaltu. Břímě odpovědnosti na sebe vzal tradiční exekutor pokutových kopů u Botiče gólman Sňozík. Nemýlil se a v 5. minutě poslal domácí do vedení.

Klokani se dokázali propracovat ještě do několika šancí. Hlavička Ordoše a střela Milana Škody měla téměř gólové parametry. Hosté se snažili, ale kromě střely Opiely z hranice vápna a mimo tyče mířícího pokusu Šmahaje neměl Zlínský fanoušek mnoho důvodů k radosti. Ševci se nakonec přece jen dočkali. Ve 30. minutě se po nenápadném přímém kopu Pennera míč snesl na hlavu špatně pokrytého Martina Vyskočila , který stav utkání vyrovnal. Po inkasovaném gólu jako by někdo klokany opařil a od té doby Zlín Bohemians jasně přehrával hlavně ve středu pole. K jejich vlastní škodě z převahy hosté nedokázali vytěžit zhola nic a tak šla obě mužstva do kabin za nerozhodného výsledu 1:1.


Na trávník v druhém poločase vyběhl místo Jana Moravce Kunášek. Ten však jen přihlížel jak v 50. Minutě Šmahaj střelou ze střední vzdálenosti orazítkoval břevno Sňozíkovi svatyně. Úder hostů přišel po hodině hry, kdy se po rohovém kopu prosadil opět hlavou Vyskočil. Emoce v Ďolíčku pak vzbudila 63. minuta, kdy vyrovnáním po výzvě Škody pohrdl Ordoš, který tváří tvář Baránkovi selhal. Na druhé straně mohl v 84. minutě definitivně rozhodnout o výsledku utkání Žůrek. Jeho výpad do otevřené obrany klokanů však nedokázal gólově zhodotit. Zbytek utkání se už klokani potáceli v křeči a na pozornou obranu moravanů nedokázali nic vymyslet. Poslední šanci na vyrovnání v 90. minutě zazdil Bálek a Zlín se tak potvrdil vzrůstající formu a může se radovat ze třetí výhry v řadě. Naopak u Botiče je smutno. Bohemians poslední tři utkání prohrála a stále se nemůže odpoutat od sestupových pozic.

Bohemians 1905 - FC Tescoma Zlín 1:2 (1:1)
Branky: 5. Sňozík, 30. Vyskočil, 60. Vyskočil Rozhodčí: Racek - Teuber, Ubias ŽK: 14. Růžička, 20. Opiela, 67. Malár, 86. Šmarda
Diváci: 5540
Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Lukáš, Šmarda - Nikl (61.Morávek), Moravec (46. Kunášek), Hašek, Bartek (74.Bálek), Škoda - Ordoš
Zlín: Baránek (K) - Zůbek, Kroča, Penner, Vyskočil - Malár, Opiela, Zbožínek- Žůrek (87. Zapletal), Šmahaj (90. Konečník).

Kam dál?

Hodnej Pán /

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Spector - 25.11. Odpovědět

Bohemka se bude asi zachraňovat do posledního kola. Nakonec se ale zachrání...Sestoupí Most a Kladno. I když bych byl rád, kdyby z ligy vypadli ty poslední klasický betonáři - Olomouc a právě Zlín ( a hlavně ne návrat králů betonu Příbrami a Slovácka) Smajlík 7

Spector
STK - 25.11. Odpovědět

S Mostem souhlasim, ale už ne tak s Kladnem. Předvádí celkem (v rámci možností) slušnej fotbal, i když si někdy přijedou pro výprask. Betonáře taky nemám rád, Příbram by mohla zůstat ve 2. lize. Postup přeju Jihlavě

Nj ale Olomouc se dvakrát probetonovala na třetí místo =) Taky záleží na situaci. Jestliže Olomouc přijede na Slávií pro bod, tak je jasný že bude bránit. Kdyby hrála otevřeně, tak by dopadla nedobře...Zlín se teď snaží hrát v celku nápaditě (taky to přináší ovoce), kádr na to má. Nejhorší zápasy sou takový ty betonářský debry, kdy oba čekají na půlce. To je hrůza, to je lepší dostat 9:3 jak my ve 4.futsalový =)

Megashit
Související odkazy
Nejnovější články