Zpět na » Synot liga » Vyskočil rozhodl utkání dvěma góly

Synot liga - Vyskočil rozhodl utkání dvěma góly

Vyskočil rozhodl utkání dvěma góly © -

0

Líbilo se

25.11. - Zlínský Martin Vyskočil vyskočil dvakrát nejvýše a zajistil tak svému celku tři body na půdě nováčka z Vršovic. Vítězství hráči věnovali tento týden zesnulému předsedovi moravského klubu Ivanu Dudovi.

Zlínu se na podzim na ligovou tabulku dívá velice příjemně. Po výhře v Boleslavi a domácím rekordním vítězství 4:0 nad Kladnem se vyhřívají na sedmém místě. Naopak Bohemians zatím platí nováčkovskou daň, často dobře rozehraný zápas ztratí a navzdor slušnému výkonu je na jejich bodovém kontě nula.

Ne jinak tomu bylo ani dnes v utkání se Zlínem. „Utkání rozhodli standardní situace, kde jsme propadli a nepodařilo se nám uhlídat Vyskočila“, uvedl zjevnou příčinu porážky Bohemians trenér Václav Hradecký. „Prvních dvacet minut se nám dařilo, pak přišly chyby v rozehrávce, soupeř nás dobře napadal a zbytek už byla jen taková křeč. Škoda, že jsme v samém závěru nedokázali využít šanci Bálka“, doplnil Hradecký.

K výhře klokanům nepomohlo ani celý zápas povzbuzující publikum v Ďolíčku. „Po té penaltě v páté minutě pro nás pod tím kotlem fanoušků Bohemky byla každá situace velmi nebezpečná. Naštěstí jsme se po dvaceti minutách zas dostali do hry po krásném přímáku Pennera a hlavičce Vyskočila. Zásluha patří také brankáři Baránkovi, který nás podržel neskutečným zákrokem při šanci Ordoše“, zhodnotil průběh střetnutí trenér hostů Hoftych.

„Utkání jsme zvládli dobře takticky a především jsme se poučili ze zápasu ze Žižkova, kde nám chyběla morálka, nasazení a srdce porvat se o výsledek. Prostě už jsme nechtěli být v Praze za kašpárky“, řekl s úsměvem kouč vítězného celku.

Kam dál?

Hodnej Pán / Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rosinol - 29.11. Odpovědět

ševci....

Rosinol
Spector - 25.11. Odpovědět

Smajlík 2 prej za kašpárky..to řekl přesně!

Spector
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články