Zpět na » » Durosinmiho přestup do Frankfurtu je na spadnutí, uvádí deník Bild

Durosinmiho přestup do Frankfurtu je na spadnutí, uvádí deník Bild

Durosinmiho přestup do Frankfurtu je na spadnutí, uvádí deník Bild © fcviktoria.cz - Rafiu Durosinmi

0

Líbilo se

27.12. - Rafiu Durosinmi je krůček od přestupu do Eintrachtu Frankfurt. Podle německého deníku Bild jsou oba celky domluveny na přestupové částce okolo 9 miliónů eur. Pokud vyjde i zdravotní prohlídka, tak čeká momentálně zraněného Nigerijce podpis smlouvy, který by měl mít platnost do léta 2028.

Spekulace kolem plzeňského útočníka již nějakou dobu kolují v kuloárech. Ještě před týdnem však tiskový mluvčí Plzně Václav Hanzlík jakoukoli nabídku na Durosinmiho dementoval. Podle Bildu nicméně mezi oběma kluby došlo k čerstvé dohodě. Nigerijce by tak mohla čekat zajímavá budoucnost v ambiciózním klubu, jež se aktuálně pohybuje na 6. příčce Bundesligy. Frankfurt se také může pyšnit nedávným úspěchem v evropských pohárech, kde v roce 2022 vyhrál Evropskou ligu.

Rodák z Lagosu v říjnu absolvoval operaci poškozených vazů v koleně a od fotbalu si odpočine minimálně do konce roku. V letošním ročníku zaznamenal 6 ligových tref a další tři přidal v předkolech Evropské konferenční ligy.

V aktuálním působišti účinkuje Durosinmi od loňského ledna, kdy přišel na hostování z Karviné. V létě pak mladá kometa přestoupila do západočeského celku na trvalo. Dosavadní bilance vysokého útočníka v nejvyšší české soutěži, jenž měří 192 centimetrů, čítá 45 utkání, 13 gólů a 6 gólových přihrávek.

Dominik Pánek / fotbalportal.cz

Nejnovější články