Zpět na » » Sparta má další posilu. Z Norimberku přichází stoper Sorensen

- Sparta má další posilu. Z Norimberku přichází stoper Sorensen

Sparta má další posilu. Z Norimberku přichází stoper Sorensen © sparta.cz - Asger Sorensen

0

Líbilo se

21.07. - Sparta to s útokem na titul myslí vážně a nenechává nic náhodě. Z německého Norimberku přivádí dánského stopera Asgera Sorensena jako náhradu za zraněného Ondřeje Čelůstku. Pro tým z Letné to je již šestá posila. Právě pozici stopera bychom mohli dlouhodobě nazvat problémem. Častá zranění hráčů, nebo matné výkony zkrátka byly problém. Sorensen by to mohl pomoct vyřešit.

Asger Sorensen v Norimberku působil už od roku 2019. kdy přišel z rakouského Salzburgu. V jeho dresu odehrál 92 zápasů a patřil mezi největší opory mužstva. S výškou 191 centimetrů bude představovat velké nebezpečí i při standardních situacích. To dokazuje i jeho 8 norimberských gólů.

Jedním z důvodů proč si Sorensen vybral Spartu, je trenér Priske. „Trochu se známe z Midtjyllandu. Byl jsem v mládeži a on byl asistentem v áčku. A já se s prvním týmem občas připravoval," uvedla nová posila Sparty.

Promluvil také o svých nemalých ambicích. „Myslím, že je velká šance vyhrát se Spartou nějakou trofej a to je velké přání nás všech. Přišel jsem sem vyhrávat trofeje a odehrát co největší množství zápasů. Zahraji si také evropské poháry, což byl jeden z mých snů.“

Sparta již letos posílila o Jana Mejdra z Hradce Králové, Lukáše Sadílka ze Slovácka, Kryštofa Daňka z Olomouce, Jaroslava Zeleného z Jablonce a Jana Kuchtu na hostování z Lokomotivu Moskva. A právě dnes uvidíme tým pod novým koučem Priskem poprvé v ostré akci. Doma jí vyzve Norský Viking FK v předkole Konferenční ligy.

David Suchý / sparta.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články