Zpět na » » Rozhodne se dnes o pozici Pavla Vrby ve Spartě? Pokud neuspěje, tak nejspíše končí

- Rozhodne se dnes o pozici Pavla Vrby ve Spartě? Pokud neuspěje, tak nejspíše končí

Rozhodne se dnes o pozici Pavla Vrby ve Spartě? Pokud neuspěje, tak nejspíše končí © sparta.cz - Pavel Vrba

2

Líbilo se

04.05. - Spartu dneska čeká finále MOL CUPU na stadionu v Uherském Hradišti, kde se střetne s domácím Slováckem. Pro Pavla Vrbu to bude nejspíše zápas pravdy, protože pokud by se Sparta nestala vítězem poháru, pro Pavla Vrbu by to byl nejspíše poslední zápas. V zákulisí se totiž hovoří o tom, že se Vrbova židle pořádně kýve a letenští už mají vyhlídnutého kouče z Německa.

V předzápasovém rozhovoru se Pavel Vrba vyjádřil pro přední česká média slovy: „Pokud máte nějaké informace, tak je napište. Já mám vždycky skvělý pocit.“

Fotbalová veřejnost je si však vědoma, že „skvělý pocit“ Vrba má pouze při zápasech, kde jeho tým vybojuje 3 body. Několikrát se stalo, že v pozápasovém rozhovoru odnesli jeho zlost a vztek právě novináři.

„Sparta hledá trenéra v Německu," hlásí zdroj blízký vedení klubu a spekulace se ještě nad tím, že kdyby opravdu došlo k odvolání Vrby, tak by o jeho služby stál Baník Ostrava, který před nedávnem ukončil spolupráci s trenérem Ondřejem Smetanou.

Pro Vrbu by to nebyla špatná nabídka, protože to má kousek od Přerova, odkud pochází a Baník je ambiciózní tým s velkými cíli a dobrým finančním zázemím. Je však otázkou, jak by na nového trenéra reagovali fanoušci Baníku, protože ti by Pavla Vrbu nemuseli přijmout.

Jaká vlastně bude budoucnost Pavla Vrby, se rozhodne dneska od 19:00 v Uherském Hradišti v rámci finále MOL CUPU. Na utkání si můžete vsadit přímo u sázkové kanceláře Fortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články