Zpět na » » Hráč Slovácka Ljovin nezatleskal na počest Ukrajině, poté potopil Slovácko hrubou chybou

- Hráč Slovácka Ljovin nezatleskal na počest Ukrajině, poté potopil Slovácko hrubou chybou

Hráč Slovácka Ljovin nezatleskal na počest Ukrajině, poté potopil Slovácko hrubou chybou © bohemians.cz - Ladislav Levin v dresu Bohemians 1905

14

Líbilo se

18.04. - Utkání 29. kola FORTUNA: LIGY mezi pražskou Spartou a Slováckem dopadlo výsledkem 3:1. Zápas hrubě nevyšel hráči Slovácka Ljovinovi, který odmítl tleskat a nevyjádřil tak solidaritu k Ukrajině. Během utkání způsobil hrubou chybu, kvůli které Slovácko inkasovalo.

Fotografie, kde Rus Ljovin odmítá tleskat na počest Ukrajině již obletěla český internet. Fanouškům se chování Ljovina ani trochu nezamlouvá a v komentářích jsou vůči hráči Slovácka hodně hanlivy.

Trenér Svědík ke hře Ljovina řekl: „Ani v přípravě nepracoval Ljovin zdaleka na sto procent. A rozhodně to nesouvisí s tím, co se teď děje na Ukrajině."

Na Spartě přesto Ljovin dostal šanci v základu, předvedl však katastrofální výkon. Minutu poté, co Slovácko vyrovnalo na 1:1, při rozehrávce jako poslední hráč podklouzl. Zkušený Bořek Dočkal ho obral o míč a vrátil Spartě vedení. Zoufalý Ljovin si schoval obličej do vyhrnutého dresu, domácí šli do kabin s gólem k dobru.

„Taková chyba se stát nemůže. V takové situace musíme hrát bezpečně. Ovlivnilo to výsledek," kaboní se kouč Slovácka.

„On sám si chybu uvědomil. Na další šanci si bude muset počkat. Musí si ji zasloužit. Ale určitě ho nechceme odepsat," avizuje Svědík.

Slovácko a Sparta se tuto sezónu střetnou ještě jednou a to ve finále Mol Cup, které se bude hrát 4. května v Uherském hradišti. Na utkání si můžete vsadit u sázkové kanceláře Fortuna.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pusťte si náš podcast!

https://www.youtube.com/watch?v=5KEahJpfknw

v650a64cy

Autor tohoto blábolu by zasloužil VYPLESKAT Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Fcbfcb - 18.04. Odpovědět

Taková chyba se může stát v okresním přeboru ,ale ne v 1.lize. min zápas hrál ho... a teď dvě.

Fcbfcb

slovo pleskat slyším dnes poprvé. to nic nemění na tom, že je to chuj

ovmartin23
Wazz - 18.04. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Wazz
Nejnovější články