Zpět na » » Fotbalisty Liberce povede trenérská dvojice Kotrba a Csaplár

- Fotbalisty Liberce povede trenérská dvojice Kotrba a Csaplár

Fotbalisty Liberce povede trenérská dvojice Kotrba a Csaplár © fcslovanliberec.cz - Josef Csaplár

1

Líbilo se

17.12. - Fotbalisty Liberce povede na jaře trenérská dvojice Jiří Kotrba a Josef Csaplár. Na lavičce předposledního týmu prvoligové tabulky nahradí Samuela Slováka, který po neúspěšném podzimu skončil. Csaplár se vrací do Slovanu po jedenácti letech. Klub představil nové trenéry na dnešní tiskové konferenci.

Šestapadesátiletý Kotrba naposledy vykonával funkci generálního manažera Českých Budějovic, kde skončil loni v květnu. Vedle Dynama Kotrba trénoval Cheb, Žižkov, Jablonec, Příbram, Olomouc, pražskou Spartu, Brno a národní tým do 21 let.

Csaplár v Liberci působil už v letech 2001-2003 a v roce 2002 se podílel na historicky prvním mistrovském titulu Slovanu. Dvaapadesátiletý kouč ještě vedl Příbram, Slavii Praha a Žižkov a vyzkoušel si také zahraniční angažmá v Panionisu Atény a polské Wisle Plock. Csaplár trénoval také mládežnické reprezentace.

Liberec na podzim pod vedením Slováka vyhrál jen dvě z šestnácti ligových utkání a s devíti nerozhodnými výsledky byl "remízovým králem" soutěže. Na první nesestupovou pozici ztrácí Severočeši jeden bod.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články