Zpět na » » Baník ustoupil fanouškům, ti zrušili bojkot domácích zápasů

- Baník ustoupil fanouškům, ti zrušili bojkot domácích zápasů

Baník ustoupil fanouškům, ti zrušili bojkot domácích zápasů © fcb.cz - Fanoušci Baníku Ostrava

3

Líbilo se

11.09. - Ostravští fotbaloví ultras se vrátí na domácí zápasy Baníku. Vedení klubu i na jejich nátlak ustoupilo od vyžadování rodného čísla při vstupu na Bazaly a vrátilo se k prodeji lístků před utkáním přímo v pokladnách stadionu, čímž pominuly dva stěžejní důvody, kvůli kterým aktivně fandící příznivci odmítali navštěvovat domácí zápasy Ostravy.

Baník zhruba po třech měsících vzdal svou snahu a adresný ticketing nyní začne řídit pouze na základě doporučení fotbalové asociace, která vyžaduje jméno, příjmení a datum narození. K nim si klub z vlastní iniciativy doposud nárokoval i odevzdání rodného čísla.

Do normálu se vrací režim předprodeje lístků, které od této sezony při domácích utkání Baníku nebyly dvě hodiny před zápasem na Bazalech k dostání. "Na Bazalech budou v den utkání otevřeny tři pokladny, kde bude možné si koupit vstupenku na občanský či jiný identifikační průkaz v den utkání až do konce prvního poločasu," uvedl mluvčí klubu Jaroslav Baďura na klubovém webu.

Nesrozumitelný a složitý prodej vstupenek spojený s bojkotem ultras vzal v úvodu sezony Baníku několik tisíc diváků. První zápas s Teplicemi vidělo jen 3811 diváků, což byla druhá nejnižší návštěva na prvním domácím utkání Baníku v sezoně za posledních 39 let.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články